انجمن گلف NCGU

طباطبایی سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی المپیک شد

طباطبایی سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی المپیک شد

انجمن گلف: «رامین طباطبایی» سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبرگزاری ایرنا، بامداد امروز و با حضور کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست آکادمی ملی المپیک، محمدرضا اویسی مدیر امور اداری کمیته ملی المپیک و معاونت پیشین آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک، سید علیرضا محسنی سرپرست معاونت اجرائی آکادمی ملی المپیک و همین طور مدیران و کارشناسان این آکادمی، مراسم معارفه رامین طباطبایی بعنوان مشاور و سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک انجام شد.
سعیدی در ابتدای این مراسم ضمن اشاره به اینکه آکادمی در مسیری مناسب، هدفمند، رو به جلو و در قالب اهداف و برنامه های تدوین شده در حرکت است، اظهار داشت: آکادمی علاوه بر برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی غنی و باکیفیت بالا، نگاهی حمایتی از فدراسیون های ورزشی در راه آماده سازی تیم های ورزشی برای حضور در رویدادهای مهم و بین المللی مانند المپیک و بازی های آسیایی دارد.
وی ضمن اشاره به کارشناسان متخصصی که در زمینه های مختلفی نظیر پزشکی ورزشی، فیزیوتراپی، روانشناسی ورزشی و همین طور سنجش و آزمون های آمادگی جسمانی در آکادمی ملی المپیک مشغول به کار هستند، اظهار داشت: شورای راهبردی آکادمی ملی المپیک مسیری را تعریف و مصوب نمود تا آکادمی که مجموعه ای منحصر به فرد در کشور است را به مرجعیت اصلی ورزش قهرمانی در زمینه های مذکور تبدیل نماییم.
سعیدی ضمن تقدیر از زحمات محمدرضا اویسی معاونت پیشین آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک بعنوان شخصی کوشا و امین، از رامین طباطبایی بعنوان فردی دارای تحصیلات عالی مرتبط و پیشکسوت عرصه ورزش کشور نام برد.
در اختتام این مراسم، سعیدی با اهدای لوح تقدیری از زحمات محمدرضا اویسی تجلیل کرده و حکم مشاور و سرپرستی معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک را از جانب صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک به رامین طباطبایی اعطاء کرد.
در متن حکم صالحی امیری خطاب به طباطبایی چنین آمده است: نظر به سوابق، تعهد و تجربیات جنابعالی، به سبب این حکم بعنوان مشاور و سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک منصوب می شوید. انتظار می رود در راه تحقق اهداف و برنامه های علمی، تخصصی، آموزشی و پژوهشی آکادمی و در امتداد شرح وظایف مصوب اهتمام و مساعی لازم معمول دارید. توفیق شما در انجام وظایف محوله را از خداوند متعال مسئلت می نماید.
در جریان برگزاری مراسم مذکور و با حکم کیکاوس سعیدی، مرتضی بهرامی نژاد، بعنوان مشاور در امور تحقیق و توسعه آکادمی ملی المپیک منصوب گردید.


منبع:

1401/03/24
08:15:00
0.0 از 5
415
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , پزشك
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد