انجمن گلف NCGU

تیم والیبال نشسته مردان عازم ترکیه می شود

تیم والیبال نشسته مردان عازم ترکیه می شود

به گزارش انجمن گلف سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان از اعزام این تیم به ترکیه و برگزاری اردوی مشترک در تیرماه آگاهی داد و اظهار داشت: در جریان برگزاری اردوی مشترک با ترکیه، چند دیدار تدارکاتی نیز با تیم های مصر، عراق و ترکیه برگزار خواهیم کرد.


هادی رضایی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد بازیکنان والیبال نشسته در اردوی اردیبل، اظهار نمود: در این اردو که تا 26 خرداد ادامه دارد، بازیکنان از نظر بدنی و تکنیکی و تاکتیکی نسبت به اردوی قبل در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند و برنامه ریزی ها آن طور که انتظار داریم پیش می رود و نظم خوبی بر اردو حاکم است.
وی همین طور از اعزام تیم والیبال نشسته مردان به اردوی تدارکاتی ترکیه در تیرماه آگاهی داد و اظهار داشت: بمنظور آماده سازی بهتر تیم برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان 2 اردوی تدارکاتی برون مرزی پیش بینی شده که نخستین اردو تیرماه در ترکیه برگزار می گردد که مقرر است یک اردوی مشترک با تیم ترکیه و چند دیدار تدارکاتی با تیم های مصر، عراق و ترکیه داشته باشیم. همین طور در جریان برگزاری این اردوی مشترک یک دوره کلاس مربیگری نیز به مدت 3 روز برای مربیان والیبال نشسته ترکیه برگزار خواهم کرد.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته افزود: به جز ترکیه، تیم آلمان نیز درخواست کرده که با هزینه خود اردوی مشترکی با تیم والیبال نشسته ایران پیش از شرکت در مسابقات قهرمانی جهان بوسنی و هرزگوین داشته باشد که این اردو مهرماه در ایران برگزار می گردد.
رضایی اضافه کرد: تلاش بر این است که با حضور در این دو اردوی تدارکاتی که هیچ هزینه ای برای تیم ایران ندارد، بازیکنان خودرا از هر نظر مورد ارزیابی قرار دهیم و بهترین نفرات خودرا برای مسابقات قهرمانی جهان بوسنی گزینش نماییم.
او در آخر اظهار داشت: پس از بازیهای پارالمپیک توکیو چون نزدیک به 7 ماه از تیم والیبال نشسته دور بودم، بازیکنان از نظر آمادگی بدنی شرایط خوبی نداشتند و گرفتار افت شده بودند، هم اکنون وضعیت نسبت به قبل راضی کننده است، اهتمام داریم باردیگر تیم را به دوران آمادگی قبل برسانیم.
منبع:

1401/03/23
08:30:30
0.0 از 5
344
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد