انجمن گلف NCGU

وتوی تصمیم وزارت ورزش

وتوی تصمیم وزارت ورزش

انجمن گلف: فدراسیون سوارکاری اعلام نمود که مجمع انتخاباتی این فدراسیون 21 خرداد سال جاری برگزار می گردد و بصورت رسمی از طرف وزارت ورزش و جوانان درباب لغو یا عدم برگزاری انتخابات تصمیمی اعلام نشده است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، درحالی که قرار بود مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری شنبه ۲۱ خرداد سال جاری با حضور ۳ نامزد شامل محمدکاظمیان، محمد اسد مسجدی و مسعود خلیلی برگزار شود، بنا بر اعلام وزارت ورزش و جوانان به سبب بررسی و رسیدگی به ادعاها و شکایت های واصله برخی کاندیداهای احراز پست ریاست این فدراسیون، با ۱۰ روز تعویق زمانی روبرو شد.
این اتفاق در حالی رخ داد که بنا بر اعلام مهدی ختار، دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری به ایسنا، تا کنون تعویق ۱۰ روزه انتخابات سوارکاری از طرف وزارت ورزش و جوانان بصورت رسمی به فدراسیون سوارکاری اعلام نشده است و هنوز تکلیف این مسئله معلوم نیست. بنا بر اعلام وی، نکته قابل تامل این که به سبب حضور در انتخابات فدراسیون سوارکاری که قرار بود شنبه ۲۱ خرداد برگزار شود، برخی روسای هیات های ورزشی به تهران سفر کرده اند و برخی درحال سفر به تهران هستند و تا حالا در مورد تعویق انتخابات چیزی به آنها اعلام نشده است!
در نهایت و در شرایطی که وزارت ورزش و جوانان درباب برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاریی اعلام جدیدی نداشته است، در اطلاعیه ای که از طرف فدراسیون سوارکاری در اختیار ایسنا قرار گرفته آمده است که مجمع انتخاباتی این فدراسیون شنبه ۲۱ خرداد ساعت ۱۰ برگزار می گردد.
در این اطلاعیه آمده است: پیرو اطلاعیه ها و دعوتنامه های قبلی از آنجائیکه به سبب اساسنامه فدراسیون های ورزشی مصوب هیات وزیران و تایید شورای نگهبان تاریخ تشکیل مجمع عمومی توسط هیات رییسه فدراسیون تعیین می شود و به سبب مصوبه هیات رئیس فدراسیون سوارکاری تاریخ تشکیل مجمع عمومی انتخاباتی ۲۱ خردادماه سال جاری تعیین شده است و تا حالا بصورت رسمی از طرف وزارت ورزش و جوانان درباب لغو یا عدم برگزاری ابلاغ صورت نگرفته است. مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون سوارکاری ساعت ۱۰ بامداد شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ در محل سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می شود و از تمامی اعضا مجمع مجدد دعوت به عمل می آید در مجمع حضور بهم رسانند.


منبع:

1401/03/21
10:26:03
0.0 از 5
464
تگهای خبر: المپیك , سفر , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد