انجمن گلف NCGU
ملی پوش ژیمناستیك:

اسباب ما فرسوده شده است

اسباب ما فرسوده شده است

محمد شفیعی اظهار داشت: کمبود امکانات در ژیمناستیک موضوعی قدیمی است و وسایل ما دیگر فرسوده شده است.


ملی پوش ژیمناستیک در گفت و گو با ایسنا، پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا قطر اظهار نمود: یک سال است که تیم ملی به هیچ مسابقه ای اعزام نشده بود. خداراشکر هم اکنون همه ملی پوشان آماده هستند و بامدادان شنبه به قطر اعزام می شویم. مسابقات قهرمانی آسیا بصورت تیمی و تک وسیله انجام می شود و حکم کسب سهمیه قهرمانی جهان را در بخش تیمی و انفرادی شش وسیله دارد. امیدواریم که از این مسابقات دست پر برگردیم.
ملی پوش ژیمناستیک در ادامه اظهار داشت: همه ملی پوشان آماده هستند. سعید کیخا در وسیله خرک، کهنی در دار حلقه، خسرونژاد، الفتی و حمیدی همه آماده هستند و فکر می کنم در ۵ یا ۶ وسیله فینالسیت داشته باشیم. من هم در شش وسیله تمرین کردم و امیدوار هستم بتوانم در بخش قهرمان قهرمانان نتیجه خوبی بگیرم.
شفیعی در مورد توزیع سهمیه مسابقات قهرمانی جهان لیورپل انگلیس اظهار داشت: اگر اشتباه نکنم ۶ تیم اول و ۱۶ قهرمان قهرمانان اول سهمیه مسابقات قهرمانی جهان را کسب کنند. حدود ۴۵ روز است که در اردو هستیم و همگی آماده ایم. امیدوار هستم که بتوانیم نتایج خوبی را بدست آوریم و دست پر برگردیم.
وی درباب فرسوده شدن اسباب ژیمناستیک اظهار داشت: آقای احمدی در دوره سرپرستی اش تا جایی که از دستش برآمد مشکلات را رفع و شرایط خوبی را فراهم نمود. کمبود امکانات در این رشته قدیمی است. وسایل ما فرسوده شده و این نیست که در دوره سرپرستی بشود اینها را حل کرد. پیست حرکات زمینی، پرش خرک، پارالل و اسباب نو را نداریم یا فرسوده شده اند.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مسابقات ژیمناستیک قهرمانی آسیا از ۲۵ تا ۲۸ خرداد در دوحه قطر انجام می شود. مقرر است تیم ملی ایران با ترکیب سعیدرضا کیخا، مهدی احمدی کهنی، مهدی الفتی، محمدرضا خسرونژاد و سید محمد شفیعی بامدادان شنبه عازم این مسابقات شود.1401/03/20
14:29:00
0.0 از 5
333
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , قهرمانی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد