انجمن گلف NCGU

سفر یک روزه دبیرکل شورای المپیک آسیا به تهران

سفر یک روزه دبیرکل شورای المپیک آسیا به تهران

به گزارش انجمن گلف دبیرکل کمیته ملی المپیک اعلام نمود که دبیر کل شورای المپیک آسیا شنبه هفته آینده به تهران سفر می کند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، کیکاوس سعیدی در مورد سفر دبیرکل شورای المپیک آسیا به تهران بیان کرد: حسین المسلم و حیدر فرمان، دو مسئول عالی رتبه شورای المپیک آسیا(OCA) شنبه 21 خرداد ماه به ایران سفر می کنند و دیدار با معاون اول رئیس جمهور و مقامات عالی وزارت ورزش و بازدید از موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک و آکادمی ملی المپیک را در برنامه دارند. همین طور نشست مطبوعاتی و دیدار با با اعضای هیات اجرائی از دیگر برنامه اصلی آنها در این سفر یک روزه خواهد بود.
سعیدی در مورد جلسه آتی هیات اجرائی کمیته ملی المپیک نیز اظهار داشت: نشست هیات اجرائی یکشنبه آینده در فدراسیون تکواندو انجام می شود. در این جلسه گزارش عملکرد فدراسیون توسط هادی ساعی ارائه می شود. همین طور بررسی برنامه های پیش روی کمیته و مسائل جاری از دیگر موضوعات این جلسه است.
دبیر کل کمیته ملی المپیک درباره زمان دقیق انجام ثبت نام از نامزدهای انتخابات کمیته ملی المپیک اشاره کرد: در نشست هیات اجرائی تاریخ دقیق ثبت نام مشخص می شود البته 20 تیر مد نظر ما است.
سعیدی در پاسخ به این پرسش که بخشنامه مربوط به انتخاب خبرگان ورزشی در چه مرحله ای قرار دارد، اشاره کرد: در نشست آتی هیات اجرائی طرح اولیه بخشنامه خبرگان قرائت می شود و سپس موارد مربوطه مورد بررسی قرار می گیرد.
وی در پاسخ به این پرسش که به فدراسیون فوتبال کمک می کنند یا خیر؟ اشاره کرد: پرداختی ما به فدراسیون فوتبال مستمر نیست ولی در هیات اجرائی کمک های موردی به تیم امید مصوب شده است. این کمک ها در دو مرحله و هر مرحله 500 میلیون تومان انجام شد. اگر نیاز به کمک موردی دیگری به تیم فوتبال امید وجود داشته باشد، بسته به شرایط مالی کمیته کمک خواهیم کرد.
دبیر کل کمیته ملی المپیک در مورد علت سفر صالحی امیری به مجارستان اظهار داشت: این دیدار رسمی باتوجه به دعوت رئیس کمیته المپیک مجارستان انجام می شود. رئیس کمیته المپیک مجارستان قبل از این به ایران سفر کرده بود و الان از آقای صالحی امیری دعوت کرد و او اواخر هفته آتی راهی مجارستان می شود.1401/03/18
10:26:49
0.0 از 5
395
تگهای خبر: المپیك , تیم , دیدار , سفر
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد