انجمن گلف NCGU

حرف های تامل برانگیز دبیر سابق درباره رییس!

حرف های تامل برانگیز دبیر سابق درباره رییس!

خوزستان دبیر سابق هیات اسکیت خوزستان به عملکرد رئیس این هیات انتقاد نمود و خواهان رسیدگی مسئولان اداره کل ورزش استان به مسائل این هیات شد.


خلف جاسم زرگانی در گفت و گو با ایسنا درباب وضعیت اسکیت خوزستان اظهارکرد: طی ماه های گذشته شاهد اخبار کذب از طرف رییس هیات اسکیت استان خوزستان بوده ایم؛ او مدعی شده است در زمان ریاست وی برای نخستین بار رشته بورد و اگروسیو در خوزستان استارت خورده است. اما اگر اخبار اسکیت استان را رصد کرده باشیم متوجه می شویم در سال ۱۳۹۵ در پارک ۴۲ هکتاری اهواز و در زمان ریاست خانم موالی زاده میزبان مسابقات اگروسیو و بورد انتخابی کشور بوده است. در همین راستا نیز مهدی صالحی، آرین بهبهانی، صادق موسوی و مهدی فراز از استان خوزستان در اردوی انتخابی تیم ملی حضور داشتند.
وی افزود: خبر کذب دیگر این است که رییس فعلی هیات اسکیت خوزستان از برگزاری کلاس مربیگری درجه سه در دو بخش بانوان و آقایان در اهواز آگاهی داد و وقتی این کلاس ها برگزار شدند شاهد بودیم برخلاف این که عنوان شده بود کلاس ها در هر دو بخش آقایان و بانوان به مدت ۵ روز برگزار خواهند شد، برای هر دو بخش به مدت دو روز انجام شد که این کلاس ها با حضور خانم ها و آقایان، در زمین فوتسال و بدون نظارت و با حضور افراد غیرمرتبط انجام شد.
این مربی اسکیت اشاره کرد: ضمن این که رییس هیات کلاس مربیگری و کارگاه بازآموزی مربیان را بصورت همزمان برگزار کرد که یک تخلف است برای اینکه در هیچ کلاسی مربی و شاگرد بصورت همزمان مورد آموزش قرار نمی گیرند.
وی افزود: همین طور رییس فعلی هیات، رؤسای کمیته های مختلف هیات را از افراد غیر متخصص و غیر بومی منصوب کرده است، در صورتیکه شهرستان اهواز مربیان و داوران درجه یک دارد. امیدوار هستم مسئولان ورزش خوزستان پیگیر این مسائل باشند.
خلف زرگانی همین طور اظهار داشت: خوزستان در وضعیت کرونا دو ورزشکار در اردوی تیم ملی داشت که یکی از آنها به عضویت تیم ملی در آمد که شروع این فراین نیز از زمان ریاست قبلی هیات بوده است و آقای ظهیری هیچ اقدام مثبتی نداشته است.
وی با اشاره به فراخوان استعداد یابی هیات اسکیت خوزستان، عنوان کرد: در این استعدادیابی قید شده برای سنین ۳ تا ۱۶ سال، در صورتیکه دوران ۳ تا ۹ سال، دوران مناسبی برای استعدادیابی نیست و این اقدام هیات، کارشناسی شده و منطقی نیست. در این دوران سنی ورزش باید بیشتر بصورت بازی باشد.
این مربی با اشاره به اینکه به داد اسکیت خوزستان برسید، افزود: افرا خبره ورزشی در هیات و هیات رئیس وجود ندارد. حتی رئیس هیات، نایب رئیس هیات را که اهل زنجان است برای این سمت انتخاب نموده و اداره کل ورزش استان نیز نسبت به این مساله گلایه داشته است اما متاسفانه پشت پرده مسایل دیگری است و وقتی هم عده ای به کار رئیس هیات اعتراض می کنند نامه میزند و کارت مربیگری و داوری آنها را ابطال می کند! حتی وقتی به اداره کل ورزش خوزستان این مساله را اطلاع دادیم به شدت ناراحت شدند.
وی بیان کرد: رئیس هیات اسکیت خوزستان حتی خودرا بعنوان مشاور مدیرکل ورزش خوزستان معرفی می کند، در صورتیکه به این صورت نیست. ما تمام این مسائل را به اطلاع اداره کل ورزش خوزستان رسانده ایم.1401/03/17
12:16:15
0.0 از 5
372
تگهای خبر: آموزش , بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد