انجمن گلف NCGU

رقابت سخت والیبالیست های پارالمپیکی برای حضور در قهرمانی جهان

رقابت سخت والیبالیست های پارالمپیکی برای حضور در قهرمانی جهان

به گزارش انجمن گلف سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان اظهار داشت: پیشینه بازیکن شرط کافی برای حضور در تیم ملی والیبال نشسته نیست و هر ورزشکاری که در هر مرحله اردو نتواند انتظارات را برآورده کند از تیم ملی کنار گذاشته می شود.هادی رضایی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت بازیکنان والیبال نشسته جهت شرکت در مسابقات قهرمانی جهان اظهار نمود: در اردوی هفتم که بعنوان سرمربی هدایت تیم والیبال نشسته مردان را برعهده گرفتم شرایط تیم از نظر آمادگی بدنی راضی کننده نبود و در آخر اردو به بازیکنان برنامه دادیم که با آمادگی بیشتری در اردوی هشتم که از ۱۸ خرداد در اردیبل شروع می شود، حضور پیدا کنند.
وی اظهار داشت: هدف گذاری ما این است که تا زمان اعزام تیم به قهرمانی جهان که آبان ماه در بوسنی و هرزگوین برگزار می شود، در هر مرحله بازیکنان را از نظر آمادگی بدنی، روانی، تکنیکی و توانمندی مورد ارزیابی قرار دهیم و در نهایت ۱۲ بازیکن اصلی را برای حضور در قهرمانی جهان انتخاب نماییم.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان پیرامون این پرسش که در نحوه انتخاب بازیکن چقدر پیشینه و تجارب پارالمپیکی اهمیت دارد، اضافه کرد: پیشینه بازیکن اهمیت خاصی در انتخاب برای حضور در قهرمانی جهان ندارد، اگر ورزشکاری از آیتم های لازم که در بالا اشاره کردم، برخوردار نباشد از تیم ملی کنار گذاشته می شود. بطوریکه در اردوی قبلی مرتضی رمضانی بازیکن چند دوره پارالمپیک به سبب اینکه شرایط کافی برای حضور در تیم ملی را نداشت، کنار گذاشته شد.
رضایی اشاره کرد: تلاش بر این است که باردیگر قهرمانی خودرا در بوسنی تکرار نماییم، بدین سبب در هر مرحله اردو، بازیکنان چه آنهایی که تجربه حضور در چند دوره بازی های پارالمپیک را در کارنامه خود دارند و چه والیبالیست هایی که برای نخستین بار به تیم ملی دعوت شده اند، از جهات مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرند تا در نهایت ۱۲ نفر برتر را برای حضور در قهرمانی جهان انتخاب نماییم. در حقیقت کوشیدیم در هر مرحله اردو رقابت سختی را برای پوشیدن پیراهن تیم ملی بین بازیکنان باتجربه و جوان ایجاد نماییم.
او در آخر در پاسخ به این پرسش که تا زمان اعزام چند مرحله اردو پیش بینی شده است، اظهار داشت: برای آماده سازی بهتر بازیکنان هر ماه یک اردوی ۱۰ روزه پیش بینی شده که امیدوار هستم تا زمان اعزام تیم قدرتمند و خوبی را برای قهرمانی جهان بوسنی انتخاب و راهی مسابقات نماییم.


منبع:

1401/03/16
08:54:15
0.0 از 5
313
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد