انجمن گلف NCGU
یوسفی:

در صورت عدم پیشرفت پروژه ها، هیچ پولی به پیمانکاران پرداخت نمی گردد

در صورت عدم پیشرفت پروژه ها، هیچ پولی به پیمانکاران پرداخت نمی گردد

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اظهار داشت: تلاش شبانه روزی در حال انجام می باشد که بتوانیم پروژه های نیمه تمام را به بهره برداری برسانیم؛ در صورت عدم پیشرفت فیزیکی پروژه ها هیچ پولی به پیمانکاران پرداخت نمی گردد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبرگزاری ایرنا، علیرضا عاصم یوسفی در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استانهای سراسر کشور عنوان کرد: تلاش زیادی صورت گرفت که ظرف چهار ماه یکسری پروژه در سطح کشور که از سالیان گذشته مسکوت مانده بود، مورد افتتاح قرار بگیرد.

وی ضمن اشاره به درخواست بعضی از مدیران کل استانی در خصوص بازسازی ورزشگاه ها اظهار داشت: متاسفانه در بعضی از استان ها توجه کافی به نگهداری اماکن ورزشی نمی گردد و شاهد می باشیم که با سهل انگاری، برخی ورزشگاه ها گرفتار تخریب شده اند. مدیران کل استانی باید توجه داشته باشند که همه ما جزو یک خانواده هستیم و باید برای نگهداری این اماکن تلاش نماییم.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تصریح کرد: تلاش شبانه روزی در حال انجام می باشد که بتوانیم پروژه های نیمه تمام را به بهره برداری برسانیم و باید این نکته را مورد توجه قرار دهیم که پشتیبان هم باشیم. نگهداری از بیت المال وظیفه همه ما مسئولین است و برای توسعه ورزش کشور نیاز است امکانات لازم را داشته باشیم. مدیریت این مورد با مدیران کل استانی است و ما هم در شرکت توسعه حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد.

وی ضمن اشاره به عرضه مشکلات عمرانی توسط مدیران کل استانی اظهار داشت: همه موارد مطرح شده را قبول داریم و در هشت ماه گذشته پروژه های بالای ۷۰ درصد را ریل گذاری کردیم و در حال تلاش هستیم، تکمیل شوند. در بعضی از پروژه های استانی پیمانکاران آنطور که باید کار نمی کنند و به تعهدات خود پایبند نیستند به همین علت پروژه ها با مشکل مواجه می شوند.

عاصم یوسفی عنوان کرد: پیمانکارانی که طرف قرارداد با ما هستند اگر در پروژه پیشرفت فیزیکی نداشته باشند هیچ گونه پولی به آنها پرداخت نخواهد شد.

1401/03/08
14:38:13
0.0 از 5
356
تگهای خبر: تیم , ورزش , ورزشگاه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد