انجمن گلف NCGU
علیپور:

استعفایم از هیات مدیره پرسپولیس به سبب موانع قانونی بود

استعفایم از هیات مدیره پرسپولیس به سبب موانع قانونی بود

عضو مستعفی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: قانون اجازه نمی داد همزمان رییس فدراسیون و عضو هیئت مدیره شرکت های دولتی باشم.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، محمد علیپور در جمع خبرنگاران درباره دلیل استعفای خود از هیات مدیره پرسپولیس اظهار نمود: قانون اجازه نمی داد همزمان رییس فدراسیون و عضو هیئت مدیره شرکت های دولتی باشم. موانع قانونی بود.
وی درباب مشکلاتی که میان اعضای هیات مدیره و مسائل مالی به وجود آمد و شفاف نبود، اظهار داشت: این مساله را رد می کنم. ما هیچ موقع مشکلی در هیات مدیره نداشتیم. من نزدیک دو سال آنجا بودم که همیشه با هماهنگی و فکر بهترین راه را انتخاب می کردیم. با مشورت کار را جلو می بردیم.
عضو مستعفی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و رییس فدراسیون انجمن های ورزش درباب خرید بازیکنان خارجی نیز اظهار داشت: در هر صورت باید از کادر فنی و یا مدیر عامل بپرسید.
او در پاسخ به این پرسش که مبالغی که به این بازیکنان پرداخت می شد را تایید می کردید؟ اظهار داشت: در هر صورت هر چیزی که کادر فنی درخواست می کرد و مدیر عامل به جلسه می آورد، در موردش بحث می کردیم و به توافق می رسیدیم.1401/03/04
11:16:47
0.0 از 5
515
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد