انجمن گلف NCGU
دادگر:

تعویق انتخابات کمیته ملی المپیک منطقی بود

تعویق انتخابات کمیته ملی المپیک منطقی بود

به گزارش انجمن گلف عضو هیات اجرائی کمیته ملی المپیک اظهار داشت: تغییر کابینه آن هم 20 روز مانده به بازی های مهم کشورهای اسلامی لطمه سنگینی به ورزش ایران وارد می کرد که بعدا نمی توانستیم جبران نماییم و تعویق انتخابات منطقی بود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبرگزاری ایرنا، علی دادگر روز سه شنبه در حاشیه مجمع فوق العاده کمیته ملی المپیک گفت: یکی از مهم ترین کارهای کمیته ملی المپیک حضور موفق در بازی های آسیایی و المپیک است که این امر مستلزم برنامه ریزی های حداقل چهار ساله است تا بتوانیم جایگاه ایران را در مجامع بین المللی ارتقا دهیم.

همین طور بیشتر روسای فدراسیون ها شایستگی کسب کرسی های جدید را دارند و در آینده از این افراد موثر حمایت می نماییم تا کرسی های بیشتری کسب کنند و در این جهت دیده شوند.
وی اضافه کرد: تا آن زمان که روسای فدراسیون های ایران در مجامع بین المللی دیده نشوند، به حداقل ها خواهیم رسید. اگر دیده شوند منافع زیادی برای کشور به ارمغان می آورند.
عضو هیات اجرائی کمیته ملی المپیک با اشاره به این که نمره قابل قبولی به هیات اجرائی و کمیته ملی المپیک می دهم، اظهار داشت: تمامی زیرساخت ها برای ریاست جدید کمیته ملی المپیک آماده شده است و رئیس جدید کمیته ملی المپیک به هیچ عنوان دغدغه زیرساخت ها را نخواهد داشت؛ اما روسای محترم آینده کمیته های ملی المپیک و کابینه آن باید به سیاستگذاری بپردازند و امیدواریم تیم قوی و محکم روی کار بیاید تا بتواند جایگاه ایران در آسیا و جهان ارتقا دهند.
وی تصریح کرد: دوستان به وضوح صحبت و دلیلهای فنی برگزاری انتخابات را در شهریور ماه اعلام نمودند. ما با ۲۰ روز به چیزی نمی رسیم اما احتمال خیلی زیاد فرصت های زیادی را از دست می دهیم. تغییر کابینه آن هم ۲۰ روز مانده به بازی های مهم کشورهای اسلامی لطمه سنگینی به ورزش ایران وارد می کرد که بعدا نمی توانستیم جبران نماییم و به نظر منظقی می رسید و جمیعا به این تفکر رای مثبت دادند و می توانستیم در هیات اجرائی تصمیم بگیریم؛ اما تصمیم ما همین بود و در نهایت به خرد جمعی واگذار شد و آنها این تفکر را تایید کردند و انتخابات به تعویق افتاد.


منبع:

1401/03/03
22:48:17
0.0 از 5
492
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد