انجمن گلف NCGU
سعیدی:

حضور حیدر فرمان و المسلم در ایران شائبه ای ندارد

حضور حیدر فرمان و المسلم در ایران شائبه ای ندارد

دبیرکل کمیته ملی المپیک اظهار داشت: اعضای میهمان و سرپرستان فدراسیون ها حق حضور در مجمع را نخواهند داشت و فقط اعضای دارای حق رای می توانند به مجمع بیایند.


کیکاووس سعیدی در گفتگو با ایرنا، در مورد حضور حسین المسلم دبیرکل و حیدر فرمان مدیر بخش رویدادها و بازی های آسیایی شورای المپیک آسیا در مجمع فوق العاده کمیته ملی المپیک که روز سه شنبه هفته جاری برگزار می شود، عنوان کرد: حیدر فرمان و المسلم برای دیدار با مسؤلان بلندپایه ورزش کشور به ایران می آیند. البته یکی از برنامه های المسلم در ایران، دیدار با رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو راجع به یک طرح است.
وی در مورد این که حضور این ۲ در مجمع کمیته ملی المپیک شائبه برانگیز نیست، اظهار داشت: خیر. چون زمان حضور آنها در ایران با تاریخ مجمع کمیته ملی المپیک همزمان شده، تصمیم گرفته شد که دقایقی را در جلسه مجمع حاضر شوند.
دبیرکل کمیته ملی المپیک در مورد یکی از پیشنهادات هیئت اجرایی در خصوص برگزاری مجمع انتخاباتی کمیته بعد از بازی های کشورهای اسلامی که در مقایسه با سایر رویدادها تورنمنت مهمی محسوب نمی گردد، خاطرنشان کرد: به هر حال هیئت اجرایی این دو پیشنهاد را به مجمع عرضه کرد و مجمع مختار است که یکی از این پیشنهادات را انتخاب نماید.
سعیدی در مورد این که آیا در مجمع پیش روی کمیته ملی المپیک، رای گیری باز هم به صورت شفاهی خواهد بود؟ تصریح کرد: در این مجمع اعضای میهمان و سرپرستان فدراسیون ها حق حضور نخواهند داشت و فقط اعضای دارای حق رای می توانند به مجمع بیایند. در این شرایط دیگر هیچ ابهامی به وجود نخواهد آمد.

1401/03/01
11:42:13
0.0 از 5
518
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد