انجمن گلف NCGU
مسابقات تیروكمان كاپ جهانی - كره جنوبی

حذف تیمهای کامپوند ایران از کاپ جهانی کره جنوبی

حذف تیمهای کامپوند ایران از کاپ جهانی کره جنوبی

به گزارش انجمن گلف تیم های کامپوند زنان و مردان با شکست برابر حریفان خود از دور مسابقات کاپ جهانی کره جنوبی حذف شدند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مرحله مقدماتی مسابقات تیروکمان کاپ جهانی امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت در کره جنوبی برگزار شد و کمانداران ایران در کامپوند زنان و مردان به مصاف حریفان خود رفتند.
امیر کاظم پور در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره جنوبی با ۶۹۸ امتیاز در جایگاه سی ام قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از آلمان برود.
محمد صالح پالیزبان، در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره جنوبی با ۶۹۴ در رده چهلم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از استونی برود.
حسام الدین کوثر در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره جنوبی با ۶۹۲ امتیاز در جایگاه چهل و هشتم ایستاد. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از دانمارک برود.
حمزه نکویی در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره جنوبی با ۶۸۵ امتیاز در رده پنجاه و سوم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از آمریکا برود.
کوثر خشنودی کیا در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره جنوبی با ۶۹۶ امتیاز در رده چهارم ایستاد. وی بعد از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی، در دور دوم باید با برنده دیدار آلمان و دانمارک بازی کند.
سیده ویدا حلیمیان در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره جنوبی با ۶۸۳ امتیاز در جایگاه بیست و سوم ایستاد. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از قزاقستان برود.
راحله فارسی در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره جنوبی با ۶۸۱ امتیاز در رده بیست و هفتم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از هند برود.
گیسا بایبوردی در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره جنوبی با ۶۷۰ امتیاز در جایگاه چهلم ایستاد. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از کرواسی برود.
همینطور تیم کامپوند مردان کشورمان با ترکیب امیر کاظم پور، حسام الدین کوثر و محمد صالح پالیزبان با امتیاز ۲۰۸۴ در جایگاه دهم مرحله مقدماتی ایستاد.
همینطور تیم کامپوند مردان ایران با ترکیب امیر کاظم پور، سید حسام الدین کوثر و محمد صالح پالیزبان در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم مکزیک رفت و با نتیجه ۲۳۱ بر ۲۲۸ شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.
تیم کامپوند بانوان ایران هم با ترکیب کوثر خشنودی کیا، سیده ویدا حلیمیان و راحله فارسی با امتیاز ۲۰۶۰ در رده دوم مرحله مقدماتی ایستاد و بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۲۲۵ بر ۲۲۱ شکست خورد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند.
تیم کامپوند میکس ایران هم با ترکیب کوثر خشنودی کیا و امیر کاظم پور با ۱۳۹۴ امتیاز در رده هفتم قرار گرفت. تیم ایران بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف تیم استونی می رود.1401/02/29
14:04:01
0.0 از 5
396
تگهای خبر: بازی , برند , تیم , دیدار
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد