انجمن گلف NCGU
قهرمان المپیك ناشنوایان:

برای گرفتن طلا، فشار روانی زیادی را تحمل کردم

برای گرفتن طلا، فشار روانی زیادی را تحمل کردم

به گزارش انجمن گلف قهرمان ایران در بازی های المپیک ناشنوایان در رشته کشتی فرنگی اظهار داشت: به خاطر دوری از فرزندانم، فشار روانی زیادی را تحمل کردم تا به مدال طلای سنگین وزن دست پیدا کنم.


به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به برزیل، اکبر صابری، فرنگی کار وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان ایران، بعد از کسب مدال طلا در المپیک برزیل، اظهار داشت: دومین بار است که در رقابت های المپیک ناشنوایان شرکت می کنم و خوشحالم که توانستم مدال برنز دوره قبل خودرا به طلا تبدیل کنم.
وی با اعلان اینکه "از نظر روانی تحت فشار زیادی بودم"، اظهار داشت: رقابت ها بسیار سنگین بود و از نظر روانی خصوصاً در رقابت با کشتی گیر اوکراینی فشار روحی زیادی را تحمل کردم تا به مدال طلا برسم.
این کشتی گیر ملی پوش اضافه کرد: شش ماه است که در اردوها سختی های زیادی را تحمل می نماییم و نزدیک به یک ماه است که از فرزندانم دور هستم و این دوری از نظر روانی فشار زیادی را به من وارد کرده است.
صابری اظهار نمود: در ضمن شش ماه حضورم در اردوهای آمادگی به سبب این که مجبور بودم از محل کارم مرخصی بگیرم، حقوق نداشتم و شرایط سختی را پشت سر گذاشتم ولی امیدوار هستم با گرفتن طلای المپیک تا حدودی مشکلات و سختی هایم برطرف شود.
او در آخر اظهار داشت: دوست دارم مدال طلای خودرا به همسرم تقدیم کنم که واقعا در طول این مدت سختی های زیادی را تحمل کرده است.
منبع:

1401/02/22
11:41:58
0.0 از 5
349
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد