انجمن گلف NCGU

سوم خرداد تاریخ انتخابات کمیته ملی المپیک مشخص می شود

سوم خرداد تاریخ انتخابات کمیته ملی المپیک مشخص می شود

به گزارش انجمن گلف دبیر کمیته ملی المپیک اظهار داشت: قرار بر این شد که مجمع فوق العاده کمیته ملی المپیک برای تعیین زمان برگزاری انتخابات، روز سوم خرداد اجرا شود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبرگزاری ایرنا، کیکاووس سعیدی روز سه شنبه در نشست هیئت اجرائی کمیته ملی المپیک درباب تصمیم این هیئت برای زمان انتخابات کمیته گفت: جلسه فوق العاده هیئت اجرائی کمیته ملی المپیک اجرا شد. در این نشست موضوع اصلی، برگزاری مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک بود. در اسفند سال قبل مقرر شده بود که انتخابات کمیته بعد از بازی های آسیایی برگزار شود؛ اما با لغو بازی های آسیایی اعضای هیئت اجرائی بعد از بررسی نظرات و ابعاد مختلف این موضوع، ۲ پیشنهاد ارائه شد.
وی اضافه کرد: پیشنهاد اول، شروع پروسه برگزاری مجمع انتخابات از یکم خرداد بود تا ۴۵ روز بعد از آن انتخابات اجرا شود. گزینه دوم شروع پروسه انتخابات از ۱۵ تیر و برگزاری مجمع بعد از بازی های کشورهای اسلامی و در ۳۰ مرداد باشد. همه اعضای هیئت اجرائی به دنبال برگزاری انتخابات در نخستین زمان ممکن هستند؛ اما چون تصمیم درباب تعویق انتخابات کمیته در مجمع گرفته شده بود، قرار بر این شد که مجمع فوق العاده کمیته ملی المپیک سوم خرداد برگزار و این ۲ پیشنهاد به رای گذشته شود.
دبیرکمیته ملی المپیک اشاره کرد: هنوز IOC پاسخی درباب بخشنامه انتخابات کمیته ملی المپیک نداده است. به همین خاطر کمیته ملی المپیک ایمیلی به Ioc ارسال کرد تا هر چه زودتر این پاسخ داده شود.


منبع:

1401/02/20
23:22:15
0.0 از 5
302
تگهای خبر: المپیك , بازی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد