انجمن گلف NCGU
بازی های المپیك ناشنوایان - برزیل

تکواندوکار ناشنوا: برای کسب طلا سختی های زیادی را تحمل کردم

تکواندوکار ناشنوا: برای کسب طلا سختی های زیادی را تحمل کردم

انجمن گلف: دارنده مدال طلا بازیهای المپیک در تکواندو اظهار داشت: برای کسب طلا در بازیهای المپیک 2 ماه است که خانواده ام را ندیده ام و سختی های زیادی را تحمل کرده ام.


به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به برزیل، علیرضا شریفی منش در وزن ۵۸ کیلوگرم بعد از کسب مدال طلا تکواندو در بازی های المپیک ناشنوایان، اظهار نمود: برای نخستین بار است که در المپیک شرکت می کنم و معتقدم سطح رقابت ها بسیار سنگین و تمام حریفان با آمادگی بالایی در مسابقات حضور پیدا کرده بودند.
وی اظهار داشت: برای کسب مدال طلا در تکواندو سختی های زیادی را تحمل کردم و تمرینات پرفشار و سنگینی داشتم، حتی ۲ ماه است که خانواده ام را ندیدم.
این تکواندوکار ناشنوا درباره حس خود پس از کسب طلا، اظهار داشت: به خاطر سختی هایی که کشیده بودم، حس بسیار خوبی داشتم، امیدوار هستم این موفقیت ها ادامه داشته باشد.
شریفی منش افزود: من مدال خودرا مدیون خانواده ام می دانم که در این موفقیت نقش بزرگی داشتند و همیشه در سخت ترین شرایط حامی من بودند.
او در آخر از تکواندوکار قزاقی بعنوان سخت ترین حریف خود نام برد و اظهار نمود: هر چند در فینال رقابت سختی با تکواندوکار قزاقی قهرمان دوره قبل المپیک داشتم اما با لطف خدا توانستم او را شکست دهم و به مدال باارزش طلا دست پیدا کنم.
منبع:

1401/02/19
10:19:05
0.0 از 5
387
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد