انجمن گلف NCGU

مجوز راه اندازی باشگاه های ورزشی فریزبی در کشور صادر شد

مجوز راه اندازی باشگاه های ورزشی فریزبی در کشور صادر شد

انجمن گلف: قم رئیس انجمن فریزبی فدراسیون ورزش های همگانی کشور از موافقت وزارت ورزش و جوانان با راه اندازی باشگاه های ورزشی آگاهی داد.


دکتر علی ذاکریان، رئیس انجمن فریزبی، در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برنامه های انجمن فریزبی در امتداد توسعه این ورزش همگانی و ارزان در جامعه عنوان کرد: صدور مجوز فعالیت باشگاه های ورزشی به عنوانی اقدامی ماندگار و موثر در امتداد توسعه ورزش فریزبی صورت گرفت و امیدواریم در سال ۱۴۰۱ شاهد توسعه بیش از پیش این رشته ورزشی در کشور باشیم.
وی با قدردانی از اعضای کمیسیون ماده پنج وزارت ورزش و جوانان در امتداد موافقت و اعطای مجوز فعالیت باشگاه های ورزشی فریزبی در سراسر کشور بیان کرد: در آخرین جلسه ای که صدور مجوز تاسیس باشگاه های ورزشی فریزبی تصویب گردید، مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان، سینا کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، سید امیر حسین مطلبی معاون توسعه مدیریت و منابع، فرهاد نیکوخصال مدیر کل توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه ها، مجید زراعیان معاون مدیر کل امور باشگاه ها، فیروزه روشناسان و علی فخر کندری کارشناسان ورزش حرفه ای و امور باشگاه ها به همراه مجید محمودی دبیر انجمن فریزبی حضور داشتند.
رییس انجمن فریزبی اظهار نمود: متقاضیان برمبنای شرایط تعیین شده می توانند در مراکز استانها و شهرستان ها نسبت به راه اندازی باشگاه فریزبی اقدام نمایند.
وی بیان کرد: در این باشگاه ها، فریزبی بصورت مقدماتی و تخصصی برمبنای استانداردهای روز بین المللی آموزش داده می شود.
ذاکریان اظهار داشت: صدور مجوز راه اندازی باشگاه های ورزشی فرصت مناسب برای پرورش استعدادهای ورزش فریزبی در بخش بانوان و آقایان بمنظور تشکیل تیم ملی فریزبی و حضور در مسابقات بین المللی است.
وی اظهار داشت: اقشار مردم در گروههای سنی مختلف می توانند با مراجعه به باشگاه های دارای مجوز فریزبی این ورزش مهیج و خانوادگی را آموزش دیده و اوقات فراغت خودرا پر کنند.
رییس انجمن ورزش فریزبی کشور اشاره کرد: هم اکنون این انجمن زیر نظر فدراسیون ورزش های همگانی کشور و در استانها زیر نظر هیات ورزش های همگانی مشغول فعالیت بوده و در سال قبل نیز دوره های مختلف مربیگری و داوری را برگزار کرد.
وی اظهار داشت: برگزاری لیگ دیسک طلایی در سال قبل با حضور تیم های فریزبی استانهای کشور که با استقبال خوب ورزشکاران انجام شد بعنوان یکی از برنامه های شاخص انجمن فریزبی در سال ۱۴۰۰ بود.
ذاکریان اظهار داشت: انجمن فریزبی بعنوان یکی از انجمن های فعال ورزشی امسال نیز برنامه های مختلف را تدارک دیده که در بخش های مختلف قهرمانی و همگانی برگزار می گردد که یکی از مهم ترین آن تشکیل تیم ملی فریزبی بانوان و آقایان است.
منبع:

1401/02/18
15:27:17
0.0 / 5
305
تگهای خبر: آموزش , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد