انجمن گلف NCGU
محسن ربانی:

اردوی منسجم نداریم و این خوب نیست

اردوی منسجم نداریم و این خوب نیست

انجمن گلف: قهرمان سابق پرش با نیزه در مورد بازی های آسیایی اظهار داشت: بازی های آسیایی میدانی بزرگ است بدین سبب همه ورزشکاران شرایط برابری دارند و باید به خوبی بجنگند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، بعد از اجرای بخشنامه تفکیک ساعات تمرینی زنان و مردان دوومیدانی کار در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب بعنوان تنها سایت تخصصی دوومیدانی، برخی از ورزشکاران با مشکل مواجه گشتند چون که فعالیت زنان در بعضی از ماده ها قدمت زیادی ندارد، بنابراین مربی زن تربیت نشده که هدایت دختران را برعهده بگیرد و نیاز است که مدتی از دانش مربیان مرد استفاده گردد. از طرفی مسابقات مهمی چون بازی های کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی پیش روست و این نگرانی وجود داشت که اجرای این بخشنامه در تمرین ورزشکاران خلل وارد نکند.
مهسا میرزاطبیبی رکورددار پرش با نیزه زنان ایران هم با محسن ربانی قهرمانی این رشته کار می کند. اجرای این بخشنامه سبب شده بود که این ورزشکار مدتی گرفتار مشکل شود اما هم اکنون ربانی بعنوان مدیر فنی با میرزاطبیبی تمرین می کند.
ربانی در گفتگو با ایسنا به اجرای این بخشنامه و ادامه تمرینات با رکورددار پرش با نیزه زنان اشاره و بیان نمود: فدراسیون بخشنامه وزارت ورزش را اجرا کرد و مدتی کار ما تعطیل شد تا تصمیم بگیرند اما حالا زمان هایی را در نظر گرفته اند که بعنوان مدیرفنی کمک کنم. فعلاً کمابیش تمرین می نماییم.
وی در مورد شرایط آمادگی میرزاطبیبی با عنایت به درپیش بودن مسابقات مهمی چون بازی های کشورهای اسلامی و آسیایی اظهار داشت: شرایط خیلی خوبی دارد و احساس می کنم سال خوبی پیش رو داشته باشد. با وجود همه اتفاق هایی که افتاده تمرینات منظم و مرتبی داشته ایم. خودش هم خیلی حواس جمع و علاقه مند است. امیدوارم سال جاری اتفاق خاصی نیفتد و بتواند در چارچوب تیم ملی به بازی های آسیایی اعزام شود.
ربانی به شانس حضور این ورزشکار در بازی های کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی اشاره و بیان نمود: باید اعزام شود چون از نظر رکوردی جزو چهار، پنج نفر اول آسیا قرار دارد. مدال آوری برای زنان ما خیلی دشوار می باشد اما در زمینه فینالیست شدن، میرزاطبیبی جزو گزینه های اصلی زنان است و در بدترین حالتش فینالیست می شود.
وی در مورد ارزیابی کلی خود از شانس ایران برای کسب مدال در بازی های آسیایی اظهار داشت: شناختی از کلیت ورزشکاران ندارم اما بازی های آسیایی میدانی بزرگ و کار دشوار می باشد. همه ورزشکاران شرایط برابری دارند و باید به خوبی بجنگند. آنجا هر کسی بیشتر تلاش کند، نتیجه می گیرد. متاسفانه به خاطر کرونا و شرایط مالی آنگونه که باید و شاید اردوهای منسجم و مرتبی نداریم و این اتفاق خوبی نیست. امیدوارم و توقع دارم فدراسیون همه تلاش و پشتیبانی لازم برای کسب مدال را از ورزشکاران ما انجام بدهد تا آنها هم کمبودی احساس نکنند.
منبع:

1401/02/15
17:54:22
0.0 از 5
318
تگهای خبر: بازی , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد