انجمن گلف NCGU
سرپرست دوچرخه سواری:

قمری نگفته بود محروم است

قمری نگفته بود محروم است

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری اظهار داشت: خسرو قمری به وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک اطلاع نداده بود محروم است و تمام ایمیل های فدراسیون را هم پاک کرده بودند.


رسول هاشم کندی در گفت و گو با ایسنا درباره ی نامه اتحادیه جهانی دوچرخه سواری که در آن اعلام شده رئیس پیشین فدراسیون دوچرخه سواری از کلیه فعالیت ها مربوط به این رشته محروم است، بیان کرد: اتحادیه جهانی در نامه ای به ما عنوان نمود که اساسنامه فدراسیون به اندازه کافی مورد بررسی قرار گرفته است اما در مورد چند مسئله ازما توضیح خواستند که شفاف سازی صورت گیرد. اول این که خسرو قمری رئیس قبلی فدراسیون به سبب اجرای طرح سلامت که دوپینگ سازمان یافته تلقی شده محروم است و باید ثابت نماییم که او هیچ نوع فعالیتی در دوچرخه سواری ندارد. از طرفی افرادی که در رابطه با اجرای طرح سلامت بودند نیز کنار گذاشته شدند و فعالیتی در دوچرخه سواری ندارند.
او افزود: خسرو قمری به وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک مسئله محرومیت را اطلاع نداده بود و فکر می کنم بنا بر این هم بود که تمام ایمیل های فدراسیون را پاک کرده بودند.
هاشم کندی در پاسخ به این پرسش که چگونه اتحادیه جهانی را قانع کردید؟ اظهار داشت: ما در نامه اعلام کردیم آقای قمری هیچ نوع فعالیتی در دوچرخه سواری ندارد و کارمندان در رابطه با طرح سلامت هم دیگر مشغول به کار نیستند. علاوه بر آن مستنداتی هم ارائه کردیم در خصوص این که فدراسیون دوچرخه سواری با نادوی ایران همکاری دارد و از دوچرخه سواران تست خون گرفته می شود. همین طور خبرهای مربوط به آنرا نیز ترجمه و برای اتحادیه جهانی ارسال کردیم.
سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص این که فکر می کند اساسنامه فدراسیون به تایید اتحادیه جهانی برسد؟ اظهار داشت: ما همه توضیحات لازم را دادیم و فکر نمی کنم مسئله دیگری باشد.1401/02/06
23:25:44
0.0 / 5
324
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد