انجمن گلف NCGU

موضع صریح وزیر ورزش درباره تیم ملی

موضع صریح وزیر ورزش درباره تیم ملی

«تکلیف سرمربی تیم ملی چیست و آیا اسکوچیچ در قطر روی نیمکت ایران می نشیند یا خیر؟» این سوال مهم را یکی از خبرنگاران محلی در استان اردبیل از وزیر ورزش پرسید.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، خبرآنلاین نوشت: «احتمالا وضعیت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پیچیده ترین موضوع روزهای آینده فوتبال خواهد بود؛ جایی که فدراسیون فوتبال بصورت مبهم فعلا به حفظ دراگان اسکوچیچ بسنده کرده اما معین نیست این وضعیت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

تیم ملی فوتبال ایران در خاص ترین شرایط ممکن به سر می برد. از یک طرف وضعیت مدیریتی فدراسیون فوتبال و از جانب دیگر قرارگرفتن در جالب ترین گروه ادوار جام جهانی، تیم ملی را در وضعیت خاصی قرار داده است. همه اینها را در کنار شرایط این روزهای دراگان اسکوچیچ بگذارید تا بیشتر وضعیت خاص تیم ملی در فاصله شش ماه تا شروع جام جهانی را متوجه شوید.

در این میان سوال روز و مهم خبرنگاران ورزشی این است که «تکلیف سرمربی تیم ملی چیست و آیا اسکوچیچ در قطر روی نیمکت ایران می نشیند یا خیر؟» این سوال مهم را روز گذشته یکی از خبرنگاران محلی در استان اردبیل از وزیر ورزش پرسید. حمید سجادی در پاسخ به این پرسش به نکته ای اشاره نمود که نشان میدهد توپ در زمین فدراسیون فوتبال است و فدراسیون هر تصمیمی بگیرد با حمایت وزارت ورزش روبه رو خواهد شد. وزیر ورزش در پاسخ به این پرسش اظهار داشت: «در خصوص مربی تیم ملی فوتبال، ما قاطعانه از تصمیمات فدراسیون حمایت می نماییم. فعلا تصمیم فدراسیون پشتیبانی از سرمربی تیم ملی است. البته اینها تصمیم فدراسیون و کادر فنی است که من برایشان آرزوی موفقیت دارم.»

با این موضع وزیر ورزش باید منتظر ماند و دید فدراسیون فوتبال چه تصمیمی برای نیمکت تیم ملی در جام جهانی می گیرد. آیا فدراسیون طرف موافقان اسکوچیچ را می گیرد و نیمکت ایران در جام جهانی را به او هدیه می کند یا اینکه تصمیم به تغییرات می گیرد و سرمربی جدیدی را برای تیم ملی برمی گزیند؟»
1401/01/29
07:53:56
0.0 از 5
445
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد