انجمن گلف NCGU

تلاش پرتابگر نابینا برای کسب دو طلا در هانگژو چین

تلاش پرتابگر نابینا برای کسب دو طلا در هانگژو چین

به گزارش انجمن گلف دارنده مدال طلای بازیهای پارالمپیک توکیو در پرتاب وزنه اظهار داشت: با هدف گذاری انجام شده به دنبال کسب دو مدال طلا در هانگژو چین و سپس رکوردشکنی در پارالمپیک پاریس هستم.


مهدی اولاد در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت خود جهت شرکت در بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین، اظهار نمود: هم اکنون از نظر آمادگی بدنی و رکوردی در وضعیت بسیار خوبی به سر می برم و درحال آماده سازی خود جهت شرکت در آخرین مرحله مسابقات انتخابی و رکوردگیری که اواخر اردیبهشت در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار می شود، هستم.
وی با اشاره به اینکه به دنبال کسب دو مدال طلای پرتاب دیسک و وزنه در هانگژو چین هستم، اظهار داشت: در پارالمپیک توکیو در پرتاب وزنه به مدال طلا و در دیسک به نقره دست پیدا کردم، اما الان با آمادگی بالایی که دارم به کسب طلا در هر دو ماده فکر می کنم، البته هدف گذاری اصلی من پارالمپیک پاریس است و یقین دارم با رکوردی که در جریان تمرینات به ثبت می رسانم، کسب مدال طلا در چین هم به آسانی امکانپذیر است.
این پرتابگر نابینا درباره وضعیت اردوهای آماده سازی، اضافه کرد: فدراسیون نابینایان و کم بینایان بهترین شرایط را برای آماده سازی ورزشکاران در اردوهای تمرینی فراهم نموده، بطوریکه سومین مرحله اردوی آمادگی دوومیدانی کاران با حضور ۸ ورزشکار در شیراز با امکانات و تجهیزات بسیار خوبی درحال برگزاری است و هیچ مشکلی از نظر تغذیه، محل اسکان، فضای تمرینی و حتی تجهیزات نداریم و شرایط راضی کننده است.
وی همین طور درباب برنامه تمرینی خود جهت شرکت در پاراآسیایی هانگژو چین، اظهار نمود: چون هدف گذاری اصلی من پارالمپیک پاریس است برای هانگژو اهتمام می کنم فشار زیادی به خود وارد نکنم تا گرفتار لطمه دیدگی نشوم، به همین خاطر روزی ۴ ساعت تمرینات بدنسازی و پرتاب دارم، البته شرایطم نسبت به جاکارتا بهتر و آماده تر است و با همین میزان آمادگی می توانم در چین به مدال طلا دست پیدا کنم.
اولاد آخرین رکوردگیری خودرا در تمرینات ۱۴.۶۴ در پرتاب وزنه و ۴۲.۳۷ در دیسک عنوان نمود و اظهار داشت: هم اکنون با همین رکورد اختلاف بسیار کمی با نفر دوم آسیا دارم.
منبع:

1401/01/28
22:37:24
0.0 از 5
362
تگهای خبر: المپیك , بازی , تجهیزات , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد