انجمن گلف NCGU
عزیزی بعد از قهرمانی در جهان:

باند نیزه نداریم

باند نیزه نداریم

به گزارش انجمن گلف ایسنا/لرستان پرتاب گر نیزه قهرمان پارا دوومیدانی جهان می گوید: زمین پرتاب های مجموعه ورزشی تختی خرم آباد شرایط خیلی خوبی دارد اما باند نیزه نداریم.


بهزاد عزیزی در گفتگو با ایسنا، در مورد قهرمانی اش در پرتاب نیزه كلاس F۱۲/۱۳ پارا دوومیدانی جهان، اظهار نمود: ركوردم نسبت به اینچئون تفاوت زیادی نداشت اما در مجموع سطح رقابت ها خیلی خوب بود و چون گزینشی پارالمپیك به حساب می آمد ركوردها خوبی به ثبت رسید.
وی افزود: با تمریناتی كه زیر نظر دكتر مصطفی بهرامی در خرم آباد انجام داده بودیم از لحاظ آمادگی در شرایط خوبی قرار داشتیم.
عزیزی با اشاره به اینكه زمین پرتاب های مجموعه ورزشی تختی خرم آباد شرایط خیلی خوبی دارد، افزود: این زمین تا سال پیش به صورت خودرو چمن درمی آورد كه الان چمن هوشمند شده و مشكلی بابت زمین نداریم اما در بحث وسایل با مشكلاتی مواجه هستیم.
این ورزشكار لرستانی خاطرنشان كرد: باند نیزه نداریم و همین كار ما را سخت می كند اما ورزشكاران به درجه ای رسیده اند كه علیرغم مشكلات بازهم افتخارآفرینی كنند.
وی بیان كرد: فدراسیون كمك زیادی كرده و تا جایی كه امكان داشته باشد از هیچ تلاشی دریغ نمی كند.
عزیزی اظهار داشت: از مدیركل ورزش و جوانان لرستان كه ما را حمایت كرده و نهایت همكاری را با ورزشكاران نابینا و كم بینا و معلول استان داشت، كمال تشكر و قدردانی را دارم.1398/08/28
09:14:14
5.0 از 5
4477
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد