انجمن گلف NCGU

صعود هجده پله ای تیم ملی دوچرخه سواری ایران در رنکینگ جهانی

صعود هجده پله ای تیم ملی دوچرخه سواری ایران در رنکینگ جهانی

اتحادیه جهانی دوچرخه سواری UCI آخرین رنکینگ جاده را اعلام نمود.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخ سواری، بنابر اعلام کمیته روابط بین الملل فدراسیون، در تازه ترین رده بندی اعلام شده توسط اتحادیه جهانی دوچرخه سواری UCI در روز ۲۹ ماه مارچ برابر با نهم فروردین ۱۴۰۱ می باشد، تیم های ملی ایران صعود قابل توجهی در جدول رده بندی داشته اند. در این رده بندی، بلژیک با حفظ رتبه اول ماه گذشته، با ۱۴۰۹۲.۳۳ امتیاز در صدر رده بندی کشورهای عضو UCI قرار گرفته است. اسلوونی بدون تغییر نسبت به ماه قبل، همچنان با ۱۳۸۲۷ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد. فرانسه با یک پله صعود جایگاه سوم رده بندی را که ماه قبل در اختیار ایتالیا بود تصاحب کرده است. ایتالیا، انگلیس و هلند در رتبه های چهارم تا ششم قرار دارند.
تیم ملی مردان ایران با ۱۸ پله صعود در این رده بندی با ۲۹۸ امتیاز، در جایگاه شصت و سوم جهانی قرار گرفته است. این در حالیست که در رده بندی آسیایی، ایران به رغم صعود قابل توجه در رده هشتم آسیا قرار گرفته است.
در رده بندی بانوان نیز، تیم ملی ایران با ۲۲۶ امتیاز و با دوازده پله صعود نسبت به ماه قبل در رده ی ۴۹ جهان ایستاد. تیم هلند در رده بندی بانوان با ۱۶۰۳۴.۶۶ امتیاز در صدر رده بندی ماهیانه UCI قرار دارد.
در رده بندی انفرادی آسیا، آلکسی لوتشنکو از قزاقستان با ۱۳۹۳ امتیاز در رده نخست آسیا قرار دارد. جامباجامتس سایین بایار از کشور مغولستان با ۴۰۴ امتیاز در رده دوم قرار گرفته است. در رده بندی انفرادی سعید صفرزاده بهترین دوچرخه سوار ایران شمرده می شود و با ۸۰ امتیاز در رده ی ۱۹ قرار دارد. علی لبیب در رده ۵۱، میرصمد پورسیدی ۵۲، بهنام آرین ۵۸، محمد گنج خانلو نیز در رتبه ۶۲ قرار گرفته اند.
در رده بندی باشگاهی (تیم های کنتی ننتال)، تیم دانشگاه آزاد تبریز بدون تغییر نسبت به ماه گذشته در رده ششم قاره قرار گرفته است. این تیم ۱۲۳ امتیاز تا بدین جای فصل اندوخته است. تیم تاشکند سیتی با ۱۱ پله صعود که به سبب عملکرد خیره کننده دوچرخه سواران ملی پوش این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا صورت گرفته است با ۲۶۶ امتیاز پس از تیم ترنگانو پلی گان مالزی در رده دوم آسیا قرار گرفته است.
تیم آرویچ شرق امیدنیا نیز در رده ۱۹ تیم های کنتی ننتال آسیا قرار دارد.

1401/01/16
20:56:48
0.0 از 5
404
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد