انجمن گلف NCGU
دوچرخه سواری قهرمانی جاده آسیا - تاجیكستان

دست دوچرخه سواران ایران در استقامت جاده خالی ماند

دست دوچرخه سواران ایران در استقامت جاده خالی ماند

به گزارش انجمن گلف با رقابت نمایندگان کشورمان در مواد استقامت جاده مردان، پرونده مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا برای ایران با ۵ مدال بسته شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، رقابت های دوچرخه سواری جاده آسیا از ۵ فروردین در تاجیکستان آغاز و امروز پایان یافت. امروز سه شنبه نهم فروردین ماه ۵ رکابزن کشورمان در ماده استقامت جاده به مصاف رقبای خود رفتند.
محمد چایچی، میرصمد پورسیدی، بهنام آرین و محمد گنج خانلو ۴رکابزن کشورمان امروز مسیر ۱۷۵ کیلومتری را رکاب زدند که در انتها نماینده کشور قزاقستان، ژاپن و مغولستان به ترتیب رتبه های اول تا چهارم را به خود اختصاص دادند. محمد چایچی نماینده کشورمان به مقام پنجمی دست یافت. محمد گنج خانلو هم به رتبه نهم رضایت داد.
تیم ملی کشورمان در انتها این دوره از مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز در بخش تایم تریل تیمی و پاراسایکلینگ کسب کردند.
تیم ملی دوچرخه سواری بزرگسالان مرد کشورمان با ترکیب میرصمد پورسیدی، بهنام آرین، محمد اسماعیل چاییچی و محمد گنج خانلو در تایم تریل تیمی در جایگاه سوم ایستادند.
تیم بانوان هم در همین ماده با ترکیب ماندانا دهقان، سمیه یزدانی، ریحانه خاتونی و ساجده سیاحیان در جایگاه سوم رقابت های تایم تریل تیمی قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ جاده در تاجیکستان ایستاد و نخستین مدال تاریخ بانوان در این رشته را ثبت نمود.
مهدی محمدی رکابزن باسابقه کشورمان توانست در بخش تایم تریل انفرادی پاراسایکلینگ قهرمانی آسیا به مقام نخست برسد و صاحب گردن آویز طلا شود.
محمد درزی رامندی رکابزن رده سنی جوانان تیم ملی در رشته تایم تریل انفرادی به مقام دوم دست یافت و نقره گرفت. آیدین علیاری نماینده زیر ۲۳ سال کشورمان در ماده تایم تریل انفرادی توانست صاحب مدال برنز شود.
سمیه یزدانی در بخش استقامت جاده به رتبه پنجم دست یافت. دهقان و خاتونی به ترتیب دوازدهم و هفدهم شدند. در رده سنی زیر ۲۳ سال هم ساجده سیاحیان نماینده کشورمان هم به مقام پنجم دست یافت. پانته آ قلی پور هم در این رده به مقام ششم دست یافت.


منبع:

1401/01/15
23:06:34
0.0 از 5
403
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد