انجمن گلف NCGU
اشكانی:

فرنگی کاران ناشنوای اعزامی به المپیک فردا مشخص می شوند

فرنگی کاران ناشنوای اعزامی به المپیک فردا مشخص می شوند

به گزارش انجمن گلف سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان از اعزام 8 کشتی گیر به المپیک برزیل آگاهی داد و اظهار داشت: فهرست نهایی فرنگی کاران اعزامی به المپیک فردا دوشنبه بعد از اختتام اردو مشخص خواهد شد.


علی اشکانی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت کشتی گیران فرنگی کار اعزامی به المپیک ناشنوایان، اظهار نمود: برای ارتقای سطح فنی فرنگی کاران اعزامی به المپیک کوشیدیم در روزهای تعطیلات نوروز نیز اردوها را برگزار نماییم تا بهترین عملکرد را در برزیل داشته باشیم. به همین خاطر ششمین اردوی آماده سازی فرنگی کاران ناشنوا از ۶ فروردین در سرعین اردیبل شروع شد که فردا دوشنبه ۱۵ فروردین به پایان خواهد رسید. این اردو از لحاظ فنی بسیار موثر بود و به اهداف پیش بینی شده، دست پیدا کردیم.
وی در پاسخ به این پرسش که فهرست نهایی نفرات اعزامی به المپیک چه زمانی اعلام خواهد شد، اضافه کرد: فردا دوشنبه ۱۵ فروردین بعد از اختتام ششمین اردوی آماده سازی فهرست ۸ کشتی گیر اعزامی به برزیل نهایی و اعلام خواهد شد. تلاش بر این است که با گزینش بهترین نفرات، جایگاه خوبی را در برزیل کسب نماییم.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان یکی از اشکالات برای برگزاری اردو در تهران را نداشتن سالن تمرینی مناسب و کمبود تشک عنوان نمود و اظهار داشت: یکی از دغدغه های ما برای برگزاری اردو در تهران نداشتن سالن تمرینی مناسب و کمبود تشک برای تمرین کشتی گیران است که امیدوار هستم در هفتمین اردوی آماده سازی که در تهران برگزار می شود، این مشکل مرتفع شده باشد.
اشکانی همین طور با اشاره به لطمه دیدگی یکی از کشتی گیران فرنگی کار در ششمین اردو، اشاره کرد: رضا اسماعیلی کشتی گیر وزن ۷۷ کیلوگرم است که در این اردو از ناحیه مچ پا گرفتار لطمه دیدگی شد، البته وضعیت وی برای اعزام بعد از انجام MRI مشخص می شود که شرایط اعزام به مسابقات را دارد یا خیر؟
وی اظهار نمود: هر چند تجربه فنی و سن تعدادی از فرنگی کاران پایین است، اما با انگیزه و روحیه بالایی که دارند و با انسجام خوبی که بین کادر فنی و کشتی گیران وجود دارد به کسب بهترین نتایج در المپیک خوشبین هستیم.
اشکانی در آخر زمان اعزام تیم کشتی فرنگی ناشنوایان به المپیک را ۱۷ اردیبهشت و زمان شروع مسابقات را ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت عنوان نمود.
منبع:

1401/01/15
10:01:16
0.0 از 5
308
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد