انجمن گلف NCGU
قایقرانی آبهای آرام و پاراكانو قهرمانی آسیا؛

آخر رقابت ها با کسب ۲۵ مدال رنگارنگ برای پاروزنان ایران

آخر رقابت ها با کسب ۲۵ مدال رنگارنگ برای پاروزنان ایران

به گزارش انجمن گلف قایقرانان کشورمان با کسب ۲۵ مدال رنگارنگ به کار خود در مسابقات قهرمانی آب های آرام و پاراکانو قهرمانی آسیا آخر دادند.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، در ادامه روز سوم مسابقات قایقرانی آب های آرام و پاراکانو قهرمانی آسیا در تایلند، ملی پوشان کشورمان در مواد ۲۰۰ متر موفق به کسب ۴ طلا و ۲ نقره شدند. رؤیا سلطانی در فینال KL۲ بانوان با زمان ۱: ۰۳.۷۸۶ دقیقه مقام اول را به دست آورد و مدال طلا را به گردن آویخت. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، هند، تایلند و ایران در رتبه دوم تا ششم قرار گرفتند.
سارا عبدالملکی با ثبت زمان ۱: ۲۴.۳۹۰ دقیقه مقام ششم را به دست آورد. در فینال کانوی دونفره ۲۰۰ متر، پریسا محمدزاده و شیما داناپور با زمان ۴۸.۰۳۲ ثانیه مقام چهارم را کسب کردند. در این رقابت نمایندگان اندونزی، قزاقستان و تایلند اول تا سوم شدند و نمایندگان هند و ازبکستان در جایگاه پنجم و ششم قرار گرفتند.
در فینال KL۳ آقایان مسعود قیصری با زمان ۴۳.۰۷۰ ثانیه دوم شد و مدال نقره را به دست آورد. در این رقابت نماینده ازبکستان اول و نمایندگان تایلند، هند، قزاقستان، کره جنوبی، هند و تایلند در جایگاه سوم تا هشتم قرار گرفتند. در فینال KL۳ بانوان شهلا بهروزی راد با زمان ۵۰.۸۴۰ ثانیه دوم شد و مدال نقره را به گردن آویخت. در این رقابت نماینده ازبکستان اول و نمایندگان قزاقستان، هند و تایلند سوم تا پنجم شدند.
در فینال کایاک دونفره ۲۰۰ متر قایق ایران با ترکیب علی آقامیرزایی و سپهر ساعتچی با زمان ۳۰.۸۲۸ ثانیه اول شد و مدال طلای این ماده را کسب کردند. در این رقابت نمایندگان چین تایپه، تایلند، قزاقستان، ازبکستان، قرقیزستان، اندونزی و هند به ترتیب در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.
در فینال کایاک چهارنفره ۲۰۰ متر آقایان تیم ایران با ترکیب علی آقامیرزایی، سپهر ساعتچی، امین بوداغی و پوریا شریفی با زمان ۳۰.۲۷۹ ثانیه اول شدند و مدال طلا را به دست آوردند. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، قزاقستان، اندونزی، تایلند، قرقیزستان و هند در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.
در فینال VL۳ آقایان مسعود قیصری با زمان ۱: ۰۵.۶۲۰ دقیقه ششم شد. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، قزاقستان و هند اول تا پنجم شدند و نمایندگان تایلند مقام هفتم و هشتم را به دست آوردند.
در رقابت فینال VL۲ آقایان اسلام جاهدی با زمان ۵۴.۵۶۹ ثانیه سریع تر از رقیبان خود از خط آخر گذشت و مدال طلا را از آن خود کرد. در این رقابت نمایندگان هند و ازبکستان در جایگاه دوم تا چهارم قرار گرفتند.
بر این اساس مسابقات آب های آرام و پاراکانو قهرمانی آسیا در تایلند به پایان رسید و سهم تیم ملی ایران از این مسابقات ۲۵ مدال رنگارنگ بود.

1401/01/12
13:57:42
0.0 از 5
326
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , رقابت , قهرمانی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد