انجمن گلف NCGU

دستورالعمل انتخاباتی کمیته ملی المپیک هنوز به IOC ارسال نشده است

دستورالعمل انتخاباتی کمیته ملی المپیک هنوز به IOC ارسال نشده است

به گزارش انجمن گلف دستورالعمل انتخاباتی کمیته ملی المپیک که ملاک برگزاری انتخابات آتی این کمیته خواهد بود هنوز به منظور دریافت تاییدیه نهایی برای کمیته بین المللی المپیک (IOC) ارسال نشده است.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، به منظور برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک و طبق اساسنامه ابلاغی این کمیته، تدوین آیین نامه انتخاباتی توسط ستاد انتخابات انجام شد.
این آیین نامه با عنوان «دستور العمل اجرایی انتخابات» تدوین و تاییدیه اعضای هیأت اجرایی و مجمع عمومی را گرفت. البته که تأیید کمیته بین المللی المپیک (IOC) گام آخر جهت اجرایی شدن این دستورالعمل بشمار می رود. بدین منظور ترجمه آن هم در دستور کار قرار گرفت.
قرار بود نسخه ترجمه شده دستور العمل اجرایی انتخابات کمیته ملی المپیک تا قبل از آخر سال قبل در اختیار IOC قرار بگیرد اما با وجود آخر کار ترجمه این کار هنوز انجام نشده است.
قرار است بعد از ویرایش نهایی ترجمه دستور العمل اجرایی انتخابات، ارسال آن به کمیته بین المللی المپیک صورت بگیرد. احتمال دارد این کار طی دو سه روز آینده صورت گیرد.
طبق مصوبه اعضای مجمع عمومی کمیته ملی المپیک که در تاریخ ۱۷ اسفندماه برگزار شد، انتخابات این کمیته پس از بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو برگزار می شود. این در شرایطی است که انتخابات دوره پیش کمیته ملی المپیک ۲۵ دیماه سال ۹۶ برگزار شد اما عدم تدوین و تصویب بموقع دستور العمل اجرایی انتخابات، مانع برگزاری بموقع آن شد. نوزدهمین دوره بازی های آسیایی طی روزهای ۱۹ شهریورماه تا ۳ مهرماه سال آینده به میزبانی هانگژو چین برگزار می گردد.

1401/01/09
12:24:14
0.0 از 5
678
تگهای خبر: المپیك , بازی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد