انجمن گلف NCGU
قایقرانی آب های آرام و پاراكانو قهرمانی آسیا؛

آغاز کار ملی پوشان ایران با کسب ۲ مدال طلا و ۱ مدال برنز

آغاز کار ملی پوشان ایران با کسب ۲ مدال طلا و ۱ مدال برنز

به گزارش انجمن گلف تیم ملی آب های آرام ایران کار خود در مسابقات آب های آرام و پاراکانوی قهرمانی آسیا را با ۲ مدال طلای محمدنبی رضایی و علی آقامیرزایی و مدال برنز کایاک دونفره شروع کرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، مسابقات آب های آرام قهرمانی آسیا از بامداد امروز در پاتایا تایلند شروع شد و نمایندگان ایران در گام نخست خوش درخشیدند. مسابقات امروز در مواد ۱۰۰۰ متر برگزار می گردد.
محمدنبی رضایی در مسابقه کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر مردان در رقابت با قایقرانان تایلند، ازبکستان، تاجیکستان، هند، اندونزی، قزاقستان و چین تایپه صاحب مدال طلای مسابقات آب های آرام قهرمانی آسیا شد.
علی آقامیرزایی در کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر مردان با زمان ۳: ۴۰.۷۱۹ دقیقه در رقابت با قایقرانان ازبکستان، چین تایپه، قزاقستان، قرقیزستان، اندونزی، تایلند و هنگ کنگ صاحب مدال طلا شد. در این رقابت قایقرانان ازبکستان و چین تایپه دوم و سوم شدند.
امین بوداغی و پیمان قویدل در کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردان صاحب مدال برنز شدند. در این رقابت قایقرانان ازبکستان و قزاقستان اول و دوم شدند و هند و تایلند و اندونزی در رده های چهارم تا ششم قرار گرفتند.
شیما داناپور در کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر بانوان در رده پنجم قرار گرفت. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، اندونزی، قزاقستان و تایلند اول تا چهارم شدند.
ملی پوشان کشورمان در ادامه مسابقات امروز در ۳ ماده دیگر رقابت خواهند کرد.


منبع:

1401/01/05
14:00:18
0.0 از 5
789
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , رقابت , قهرمانی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد