انجمن گلف NCGU

دیدار رئیس فدراسیون دوومیدانی ایران با سباستین کو

دیدار رئیس فدراسیون دوومیدانی ایران با سباستین کو

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون دوومیدانی ایران در حاشیه برگزاری مسابقات داخل سالن قهرمانی جهان با سباستین کو دیدار و پیرامون مسائل مختلف گفتگو کرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی ایران در حاشیه برگزاری رقابت های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی جهان که در کشور صربستان در جریان است، با سباستین کو رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی دیدار و پیرامون مسائل مختلف بخصوص وضعیت ورزش اول المپیک در کشورمان بحث و تبادل نظر داشت.

صیامی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست ضمن اشاره به کمبودها و شرایط فعلی ورزش دوومیدانی ایران خواهان کمک و حمایت ویژه فدراسیون جهانی از این رشته پر مدال شد. او اظهارکرد: در حوزه آموزش هم احتیاج به اعزام مدرسین سطح اول دنیا جهت آموزش به مربیان داخلی بخصوص در بخش بانوان داریم که امیدواریم در کوتاه ترین زمان این اتفاق هم صورت پذیرد و چند مدرس و مربی خوب و شناخته شده دوومیدانی در دوها، پرش ها وپرتاب ها به جمهوری اسلامی ایران برای آموزش به مربیان ایرانی سفر کنند.

سباستین کو خطاب به رئیس فدراسیون ایران در اینباره قول مساعد داد تا هر چه زودتر مدرسین سطح اول دنیا جهت آموزش مربیان به ایران بیایند.

صیامی افزود: خوشبختانه در خلال چند سال گذشته در حوزه ساخت پیست های دوومیدانی در ایران اقدامات خیلی خوب و ارزشمندی انجام شده است، اما متاسفانه به علت اعمال تحریم های ظالمانه در بحث تأمین تجهیزات تخصصی دوومیدانی با مشکلاتی مواجه هستیم که از شما در خواست داریم تا برای تأمین این تجهیزات ما را کمک و حمایت ویژه ای داشته باشید.

رئیس فدراسیون دوومیدانی ایران اظهار داشت: هم اکنون نیاز مبرمی به تأمین دستگاه فتوفینیش (زمان سنج الکترونیک) و دیگر تحهیزات تخصصی دوومیدانی داریم.

او هم چنین از سباستین کو رئیس فدراسیون جهانی دعوت کرد تا در نخستین فرصت به کشورمان سفر کند تا ضمن دیدار با وزیر ورزش و جوانان ایران از نزدیک در جریان شرایط و امکانات ورزش اول المپیک در ایران قرار گیرد تا از این طریق بتوان با استفاده از نظرات و حمایت های وی از توسعه ورزش دوومیدانی اقدامات اولیه جهت راه اندازی کمپ تمرینی مواد پرتابی در ایران صورت پذیرد، که این دعوت با استقبال رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی همراه بود.

رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی هم ضمن ابراز خرسندی از این که یک قهرمان شناخته شده دوومیدانی در راس وزارت ورزش و جوانان ایران حضور دارد اظهار داشت: برای ملاقات با حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد تا بتوانم هرچه زودتر با ایشان ملاقات داشته باشم.

در آخر این دیدار از سوی رئیس فدراسیون ایران لوح و پرچم یادبود فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران به سباستین کو اهداء شد.
1401/01/01
13:05:36
0.0 از 5
732
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد