انجمن گلف NCGU

سال پرترافیک فدراسیون جانبازان و معلولان در ۱۴۰۱

سال پرترافیک فدراسیون جانبازان و معلولان در ۱۴۰۱

به گزارش انجمن گلف دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان از اعزام ۶ رشته ورزشی معلولان به بازی های پاراآسیایی هانگژو چین آگاهی داد و اظهار داشت: ۱۴۰۱ سال پرترافیک برای فدراسیون جانبازان و معلولان از نظر برگزاری اردوها و آماده سازی ورزشکاران برای شرکت در بازی های پاراآسیایی هانگژو است.


مسعود حمیدی در گفتگو با ایسنا، درباره برنامه های فدراسیون جانبازان و معلولان در سال ۱۴۰۱، اظهار نمود: ۱۴۰۱ سال پرترافیکی برای فدراسیون جانبازان و معلولان است، به صورتی که برای آماده سازی ورزشکاران برای شرکت در بازی های پاراآسیایی هانگژو، از اوایل فروردین اردوهای خویش را در رشته های شنا، وزنه برداری، دوومیدانی، والیبال و بسکتبال با ویلچر زنان و مردان آغاز خواهیم کرد که این اردوها تا زمان اعزام تیم ها به بازی های پاراآسیایی ادامه خواهد داشت.
وی هم چنین از اعزام تیم بسکتبال با ویلچر زنان و مردان به مسابقات آسیا و اقیانوسیه در اردیبهشت ماه اطلاع داد و اظهار داشت: تیم ملی بسکتبال با ویلچر زنان و مردان جهت شرکت در مسابقات آسیا و اقیانوسیه، ۲۶ اردیبهشت عازم تایلند می شوند که در این مسابقات سهمیه بازیهای پاراآسیایی چین هم در بخش زنان توزیع می شود.
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۱ چند تورنمنت برون مرزی برای رشته های وزنه برداری، فوتبال هفت نفره و دوومیدانی هم پیشبینی شده که وزنه برداری خردادماه عازم کره جنوبی و دوومیدانی به تونس می رود، همینطور تیم فوتبال هفت نفره هم در صورت حمایت حامیان مالی اردیبهشت ماه در مسابقات قهرمانی جهان اسپانیا شرکت خواهد نمود.
حمیدی در ادامه از اعزام ۶ رشته ورزشی معلولان به بازیهای پاراآسیایی چین اطلاع داد و اضافه کرد: دوومیدانی، والیبال، بسکتبال با ویلچر و تیراندازی «زنان و مردان»، شنا و وزنه برداری از رشته های اعزامی به چین هستند که تلاش بر این است در این دوره کاروان کیفی و مدال آور عازم بازیهای پاراآسیایی نماییم.
او در آخر ضمن اشاره به حمایت ویژه فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک از مدال آوران شانس طلا در بازیهای پاراآسیایی چین، اظهار داشت: در سال جدید مدال آوران شانس طلا در بازیهای پاراآسیایی چین از نظر امکانات، تجهیزات و نحوه شرکت در اردوها تحت حمایت ویژه فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک خواهند بود.
منبع:

1400/12/29
13:04:06
0.0 از 5
688
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد