انجمن گلف NCGU
سرمربی تیم ملی پاراتیروكمان:

جانشینی برای زهرا نعمتی نساخته ایم

جانشینی برای زهرا نعمتی نساخته ایم

به گزارش انجمن گلف سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان ضمن اشاره به حضور کم رنگ معلولان در رقابت های لیگ برتر تیروکمان، اظهار داشت: در سال آینده باید لیگ مختص معلولان راه اندازی شود.


مجید کهتری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در مسابقات قهرمانی جهان امارات به علت عدم یکپارچگی تیم و کمبود کماندار در بعضی از کلاس ها همچون در ریکرو و w1 بانوان سبب شد تا به نتایج پیشبینی شده دست پیدا نکنیم و در جایگاه چهارم قرار گرفتیم.
وی اظهار داشت: تنها نماینده ما در ریکرو بانوان زهرا نعمتی است که پس از بازیهای پارالمپیک توکیو به خاطر ریکاوری مدت زیادی است که از تمرینات دور هستند، متاسفانه ما شرایط لازم را برای سایر کمانداران کمتر فراهم کردیم که در نبود زهرا نعمتی جانشین وی در مسابقات شوند و این برای ما خوب نیست. باید با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک کاری نماییم که در ۲ سال آینده نفرات خوبی در بخش ریکرو بانوان ادامه دهنده مسیر نعمتی باشند.
کهتری همینطور درباره برنامه زهرا نعمتی در سال آینده جهت شرکت در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی، اظهار داشت: نعمتی از بهترین کمانداران دنیا در رشته ریکرو بانوان است و خود باید تصمیم بگیرد که در سال آینده می خواهد در هر دو رویداد شرکت نماید یا فقط قصد شرکت در بازیهای پاراآسیایی را دارد، در این حوزه هنوز هیچ چیزی مشخص نمی باشد. البته اگر دوست داشته باشد با مربی خارجی هم کار کند این مسئله به فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک ارتباط دارد و در این خصوص من تصمیم گیرنده نیستم.
ایشان در ادامه ضمن اشاره به راه اندازی تیروکمان در بخش نابینایان و کم بینایان، اظهار داشت: در این حوزه پیشنهاد لازم را به مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان داده ام که در صورت موافقت در سال آینده در بخش نابینایان و کم بینایان هم این رشته را فعال نماییم.
سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان در انتها همینطور با انتقاد از سازمان لیگ برتر تیروکمان به خاطر جایگاه ضعیف معلولان در رقابت های لیگ برتر، اضافه کرد: کمانداران معلول متاسفانه جایگاه خوبی در رقابتهای لیگ برتر ندارند و به نظر می آید برای پررنگ شدن این جایگاه، در سال آینده باید لیگ برتر که مختص خود معلولان باشد، راه اندازی نماییم.
منبع:

1400/12/23
12:44:37
0.0 از 5
741
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد