انجمن گلف NCGU
سجادی:

پیگیر مشکلات مالی فدراسیون ها هستیم

پیگیر مشکلات مالی فدراسیون ها هستیم

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: برنامه ریزی ما برای جلسات سال جدید این است که از روسای انجمن ها نیز دعوت نماییم و انجمن هایی که قابلیت داشته باشند را به فدراسیون تغییر دهیم.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، حمید سجادی در نشست مشترک فدراسیون های ورزشی که در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد، اظهار نمود: اعیاد فرخنده شعبانیه و فرارسیدن بهار طبیعت را تبریک عرض می کنم و امیدوار هستم که سالی عاری از هرگونه بیماری به ویژه ویروس کویید 19 باشد و اتفاق تلخی در سال جدید برای مردم کشور رخ ندهد.

وی اضافه کرد: تعدادی از جامعه ورزش را نیز در طول این مدت به علت شیوع کرونا از دست دادیم و امیدوار هستم که در سال جدید جامعه ورزش بانشاط تر از همیشه در میادین بین المللی حضور داشته باشد. هدف ما از جلسه آخر سال این بود که از همدیگر انرژی بگیریم و با روحیه خوب به استقبال سال جدید برویم.

وزیر ورزش و جوانان افزود: خسته نباشید می گویم به همه دست اندرکاران ورزش کشور همچون کمیته المپیک، کمیته پارالمپیک، فدراسیون های ورزشی، ادارات کل، هیات های استانی و خصوصاً انجمن های ورزشی که تعداد آنها از فدراسیون ها نیز بیشتر است و شاید آنطور که باید زحمات آنها دیده نشده است. اساسا هر کسی که برای ورزش کشور زحمت کشیده و قدمی برداشته، باید قدردان تلاش ها و زحمات آنها باشیم.

سجادی اظهار داشت: برنامه ریزی ما برای جلسات سال جدید این است که از روسای انجمن ها نیز دعوت نماییم و انجمن هایی که این توانایی را داشته باشند که به فدراسیون تغییر کنند در سال آینده این کار را انجام خواهیم داد. نکات و مشکلاتی که مدنظر روسای فدراسیون ها است در جلسه شورای معاونین درباب آن صحبت می شود و مصوب می نماییم که این مشکلات برطرف شود. پیگیر مشکلات مالی فدراسیون ها هستیم و اهتمام می نماییم تا جایی که بتوانیم بودجه در اختیار فدراسیون ها قرار بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: زحمات زیادی برای اساسنامه و بخشنامه کشیده شده است، هرچند که مشکلاتی نیز در تصویب این اساسنامه و بخشنامه وجود دارد ولی اهتمام خواهیم کرد که به مرور این نکات را حل نماییم.

وی همین طور درباب واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی اظهار نمود: در طول این مدت که درگیر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی بودیم زحمات زیادی کشیده شد و همکاران ما تلاش شبانه روزی انجام دادند که این اتفاق عملی شود. هرچند که نباید از زحمات و کوشش های مدیران گذشته را نیز به آسانی بگذریم و از همه کسانی که در این راستا تلاش کردند، قدردانی می نماییم.

سجادی تصریح کرد: شورای اقتصادی تشکیل دادیم که به زودی شروع به کار خواهدنمود. هدف ما این است که با بهره گیری از ایده ها و نظرات اقتصادی همه دوستان برای ورزش کشور درآمدزایی نماییم. واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی، صعود به جام جهانی فوتبال و تصویب بخشنامه و اساسنامه فدراسیون های ورزشی جزو اقدامات مهمی بود که در طول این مدت انجام شد و ثمرات خوبی برای ورزش کشور درپی خواهد داشت.

وزیر ورزش و جوانان در آخر اظهار داشت: این ظرفیت و توانایی در ورزش ایران وجود دارد که بدون استفاده از بودجه دولتی بتوانیم همچون کشورهای توسعه یافته در المپیک و میادین بزرگ افتخارآفرینی نماییم و به افتخارات بزرگ دست پیدا نماییم. باید با عملکرد خودمان نشان دهیم که هر گامی که در ورزش برمی داریم برای جوانان است.
1400/12/19
14:38:56
0.0 از 5
779
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد