انجمن گلف NCGU
اسبقیان:

سوالات كمیسیون اصل ۹۰ را پاسخ می دهیم

سوالات كمیسیون اصل ۹۰ را پاسخ می دهیم

به گزارش انجمن گلف مدیركل دفتر امور مشترك فدراسیون ها اظهار داشت: كمیسیون اصل ۹۰ اگر سوالاتی در مورد والیبال داشته باشد با مستندات پاسخ می دهیم اما من سوالی ندیدم.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، محمد شروین اسبقیان در حاشیه همایش كمیسیون اخلاق در مورد اینكه كمیسیون اصل ۹۰ اعلام نموده انتخابات والیبال نباید برگزار شود، بیان كرد: ما به كمیسیون اصل ۹۰ احترام می گذاریم و همیشه وزارت ورزش تعامل خوبی با نمایندگان مجلس داشته است. زمان انتخابات والیبال اعلام شده و همان زمان برگزار می گردد. دوستان در كمیسیون اصل ۹۰ هم اگر سوالاتی داشته باشند وزارت ورزش با مستندات پاسخ می دهند. البته من سوالاتی ندیدم.
وی در پاسخ به این پرسش كه نامه از كمیسیون اصل ۹۰ به وزارت ورزش ارسال شده است یا خیر اظهار داشت: من ندیدم. شاید خدمت وزیر آمده اما ارجاع نشده است.
اسبقیان در مورد مشخص نشدن سرپرست فدراسیون های تنیس روی میز و پزشكی ورزشی هم اظهار داشت: حتماتعیین تكلیف می شود و نظر وزیر هم این است كه تعیین تكلیف شود. پیگیری می نماییم این هفته مشخص شود.
وی در مورد ثبت نام سرپرست فدراسیون تنیس در انتخابات كنفدراسیون آسیا و مشخص نشدن زمان ثبت نام كاندیداها تصریح كرد: اگر ثبت نام كرده باشد مورد بررسی قرار می گیرد. تلاش بر این است فرآیند انتخابات در آرامش كامل باشد و نظر وزیر این است كه فدراسیون ها ثبات مدیریتی داشته باشند. ازاین رو با حساسیت بیشتری كار را دنبال می نماییم.
منبع:

1398/08/25
14:10:45
5.0 از 5
4859
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد