انجمن گلف NCGU

آخر کار نمایندگان دوومیدانی ایران در ترکیه

آخر کار نمایندگان دوومیدانی ایران در ترکیه

به گزارش انجمن گلف مسابقات ورزشکاران دوومیدانی ایران در قهرمانی کشور ترکیه به پایان رسید.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های قهرمانی کشور ترکیه چند ورزشکار دیگر ایران به رقابت با حریفان پرداختند و به کار خود آخر دادند.

محمدرضا طیبی از تیم پلیمرخلیج فارس در پرتاب وزنه با ثبت رکورد ۱۸.۹۹ متر اول شد، فاطمه محیطی زاده از چادر ملو اردکان با کسب ۳۴۳۴ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم ۴ در ۴۰۰ متر امدادی پلیمرخلیج فارس با ترکیب حدیثه رئوف، پریچهر شاهی، تکتم دستاربندان و پریسا عرب زمان ۴: ۱۴.۳۸ دقیقه را ثبت نمود و اول شد.

ورزشکاران دو تیم باشگاهی پلیمرخلیج فارس و چادر ملو اردکان در این مسابقات چند رکورد ملی را هم جابه جا کردند؛ سارینا ساعدی پرنده تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد در رقابت ماده پرش سه گام با ثبت حد نصاب ۱۲.۶۹متر رکورد ملی این ماده را که با ۱۲.۵۶متر در اختیار خودش بود ارتقاء داد.

تکتم دستاربندان موفق شد با ثبت زمان: ۲: ۰۹.۴۹ دقیقه بعد از ۱۴ سال رکورد ملی ۸۰۰ متر داخل سالن را جابه جا کند. رکورد ملی این ماده پیش از این با زمان۲: ۱۱.۳۸ دقیقه متعلق به مینا پورسیفی بود که در سال ۱۳۸۶ به ثبت رسانده بود.

پریچهر شاهی رکورد ملی ۱۳ ساله ماده ۳۰۰۰ متر سالن را شکست. رکورد قبلی این ماده در اختیار لیلا ابراهیمی بود که در سال ۱۳۸۸ به ثبت رسیده بود.

منبع:

1400/12/09
20:39:17
0.0 از 5
729
تگهای خبر: باشگاه , تیم , رقابت , قهرمانی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد