انجمن گلف NCGU
صالحی امیری عنوان كرد:

حضور مهدوی کیا در تیم امید مبهم است

حضور مهدوی کیا در تیم امید مبهم است

به گزارش انجمن گلف رئیس کمیته ملی المپیک از برگزاری نشست هایی برای تعیین تکلیف سرمربی تیم فوتبال امید توسط فدراسیون فوتبال اطلاع داد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، سیدرضا صالحی امیری در حاشیه رونمایی از تاریخ شفاهی ورزش در مورد این اقدام کمیته ملی المپیک توضیح داد و اظهار داشت: تالاری را در موزه ورزش افتتاح خواهیم کرد، نتیجه این اقدامات ماندگار خواهد بود. بنای ما این است آنچه را که ضبط کردیم در شبکه های مختلف به صورت مستند پخش نماییم.
وی در مورد نشست با کامرانی فر در مورد تیم امید، اظهار داشت: تلاش می نماییم بزودی این مورد را حل نماییم. امروز با کامرانی فر جلسه داشتم، برای ما مهم می باشد ثبت نام تیم امید برای بازی های آسیایی زود صورت گیرد.
صالحی امیری با اشاره به اینکه بازی های المپیک هم پیش رو است و امید داریم این اتفاق بیفتد و طلسم فوتبال بشکند، افزود: مساله اصلی مورد بحث این است که در مورد تداوم حضور مهدوی کیا در تیم امید ابهام هست و قطعیت نیست، هنوز قرارداد رسمی با این مربی منعقد نشده و وی و دو دستیارش حضور فعال کنار تیم امید ندارند.
رئیس کمیته ملی المپیک از پیگیری جلسات با فدراسیون فوتبال اطلاع داد و اظهار داشت: مقرر است هفته آینده با فدراسیون برای ادامه روند حضور سرمربی و دستیارانش جلسه ای داشته باشیم. همینطور مقرر شد کامرانی فر جلسه ای با او داشته باشد و ببیند آیا او تمایل حضور دارد یا خیر. چون این حضور کمرنگ است و اگر آمادگی نداشت سریع مربی جدید معرفی شود.
صالحی امیری تصریح کرد: مسئولیت هدایت، نظارت و کار فنی برعهده فدراسیون است و ما وظیفه حمایت مالی، حقوقی و معنوی داریم. ما در سازماندهی و هدایت تیم نقشی نخواهیم داشت و این روند از قبل بوده است. رسالت حداکثر حمایتی را خواهیم داشت.
رئیس کمیته ملی المپیک درباره این که برخی رشته ها مانند ساواته و موی تای درخواست استقلال دارند، اظهار داشت: هر نوع تغییر انجمن ها تابع وزارت ورزش است و ما هم عضو آن کمیته هستیم. تا وقتی که وزارت تشخیص به تغییر ندهد استقلال قانونی نیست.


منبع:

1400/12/03
20:52:14
0.0 از 5
786
تگهای خبر: استقلال , المپیك , بازی , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد