انجمن گلف NCGU
الهه فلاح:

خوشحالم برای بار دوم پرچمداری کاروان ایران نصیب من شد

خوشحالم برای بار دوم پرچمداری کاروان ایران نصیب من شد

به گزارش انجمن گلف پرچمدار کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک زمستانی با اشاره به اینکه خوشحالم برای بار دوم پرچمداری کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک زمستانی نصیب من شد، اظهار داشت: برای دفاع از پرچمداری تلاش خواهم کرد بهترین عملکرد را در چین داشته باشم.


الهه قلی فلاح در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار پرچمداری کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۲ را داشتید یا خیر؟ اظهار نمود: افتخار خیلی بزرگی است که با حمایت و لطف مسئولین فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک، پرچمداری کاروان ایران برای بار دوم نصیب من شده است، امیدوار هستم که بتوانم در این دوره نسبت به دوره های قبل عملکرد بهتری در رشته صحرانوردی داشته باشم.
قلی فلاح همین طور درباره وضعیت خود جهت شرکت در بازیهای پارالمپیک زمستانی، اظهار داشت: رشته اصلی من صحرانوردی است و قبل از شروع اردوها تمریناتم را بصورت غیرمتمرکز پیگیری می کردم تا خودرا برای بازیهای پاراآسیایی چین آماده کنم، الان در وضعیت خوبی قرار دارم و امیدوار هستم بهترین عملکرد را در این دوره داشته باشم.
این اسکی باز نابینا در آخر درباره حریفانش اظهار نمود: شناخت کافی نسبت به حریفانم دارم، به ویژه آمریکا، روسیه و بلاروس که از حریفان قدرتمندی هستند و فاصله بسیاری با آنها داریم.
منبع:

1400/12/02
10:26:51
0.0 از 5
749
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد