انجمن گلف NCGU

خجالت ملی پوش شمشیربازی از مبلغ قراردادش در لیگ!

خجالت ملی پوش شمشیربازی از مبلغ قراردادش در لیگ!

به گزارش انجمن گلف ملی پوش شمشیربازی سابر ایران اظهار داشت: دریافتی ما از لیگ به حدی پایین است که حتی خجالت می کشیم مبلغ آنرا بگوییم. باید شأن و جایگاه ورزشکار حفظ شود.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، محمد فتوحی، ملی پوش شمشیربازی سابر ایران در مورد سطح لیگ برتر شمشیربازی سابر بیان کرد: از کیفیت لیگ راضی هستیم ولی از نظر بحث ورود اسپانسرها واقعا نمی توان اسم آنرا لیگ گذاشت. دریافتی های ما از لیگ به حدی پایین است که حتی خجالت می کشیم مبلغ آنرا بگوییم. فقط به جهت اینکه جای مبلغ قرارداد خالی نباشد یک مبلغ جزئی نوشته می شود. من بعنوان یک شمشیرباز ملی پوش قراردادم ۲۵ میلیون تومان بود که ۲۷ درصد آن نیز کم شد که قسمتی از این کسری به خاطر قهرمان نشدن تیم بود.

او افزود: من نمی دانم تیمی که اصلا برای قهرمانی بسته نشده چرا وقتی قهرمان نمی گردد از قرار داد بازیکنان کسر می کند؟البته مبلغ به قدری پایین است که اصلا اعتراض هم نمی نماییم. ما فقط در لیگ شرکت می نماییم که در کوران مسابقات باشیم. حضور در لیگ امکان مصدومیت را بالا می برد و به شخصه از حضور در لیگ امسال پشیمان شدم و اگر فصل بعد به همین صورت باشد در لیگ شرکت نمی کنم. همه تیم ها برای قهرمانی بسته نمی شوند ولی باید شان و جایگاه ورزشکار حفظ شود و باید سقف قراردادها بالا برود. این قراردادها توهین به ورزشکار است.

او در مورد رویدادهای پیش روی سابر اظهار داشت: پس از المپیک، استراحت کردیم و به تمرینات برگشتیم. می دانستیم زمان کوتاهی تا بازی های آسیایی باقی مانده است. شمشیربازی رشته ای است که باید در کوران مسابقات باشیم ولی رقابت ها یکی پس از دیگری لغو می شود البته این شرایط برای همه تیم های دنیا وجود دارد. تلاش می نماییم که آماده باشیم. اگر مسابقات لغو نشود از فروردین ماه پشت سر هم مسابقه داریم که قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی مهم ترین این مسابقات است و امیدوار هستم در هانگژو موفق باشیم.

فتوحی در پاسخ به این پرسش که سابر ایران با وجود درخشش در مسابقات جهانی، هنوز موفق به کسب مدال طلای بازی های آسیایی نشده و آیا می توان به کسب مدال طلا در هانگژو امیدوار بود؟ اظهار داشت: مشکل اصلی این است که کره جنوبی در آسیاست و حتی اگر مدال نقره جهان را هم بگیریم باز هم از کره جنوبی عقب تر هستیم. آنها از قبل مدال طلای بازی های آسیایی را برای خود کنار گذاشته اند. هدف ما این است که این دفعه اجازه ندهیم مدال طلای بازی های آسیایی به کره جنوبی برسد.

منبع:

1400/11/29
12:07:49
0.0 از 5
766
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد