انجمن گلف NCGU
احتمال حضور پریچهره بیشتر است؛

جابجایی در وزارت ورزش

جابجایی در وزارت ورزش

انجمن گلف: وزیر ورزش که برای تکمیل چارت معاونان خود و به ویژه معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، اقدام دیرهنگامی داشت به زودی جابه جایی در دیگر صندلی های وزارت وزارت ورزش را انجام می دهد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، وزارت ورزش در دولت جدید به لحاظ جابه جایی و تغییرات داخلی، روند کندی داشته است طوریکه حدودا پنج ماه طول کشید تا ترکیب گزینه های پیشنهادی سید حمید سجادی برای معاونت های پنچ گانه کامل شود.
در نهایت با صدور حکم برای محمد پولادگر بعنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای (۱۸ دی ماه)، پرونده جابه جایی وزارت ورزش در بخش معاونان بسته شد تا تمرکز وزیر ورزش و همراهانش برای ایجاد تغییرات موردنظر در دیگر بخش ها شروع شد.
مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها یکی از نخستین صندلی هایی است که در کانون توجه حمید سجادی قرار گرفته است. صندلی که هم اکنون در اختیار علیرضا خسروی است اما بعید است تا آخر سال وی سکاندار آن بماند و چه بسا طی همین روزها جابه جایی وی به نتیجه برسد.
علیرضا خسروی فرودین ماه سال قبل با حکم مسعود سلطانی فر وزیر وقت ورزش بجای شروین اسبقیان بعنوان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها منصوب گردید. حالا پس از گذشت نزدیک به دو سال از تصدی این مسئولیت توسط وی صحبت از انتصاب جدید بجای او مطرح شده تا حدی که چند گزینه هم برای آن پیشنهاد شده است.
نصرالله پریچهره تازه ترین گزینه مطرح برای دفتر امور مشترک فدراسیون ها و صندلی مدیریتش است، وی از مهره های راه انداز در وزارت ورزش بوده است طوریکه سرپرستی فدراسیون های زیادی همچون شطرنج و بسکتبال را در کارنامه دارد. البته پریچهره آذرماه سال قبل بعنوان مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران جایگزین رضا گل محمدی شد.
این مسئولیت در اختیار وی بود تا ۱۰ روز پیش که به علی جوادی بعنوان مدیرکل جدید اداره ورزش و جوانان استان تهران سپرده شد. همین جابه جایی پریچهره را به یکی از صندلی های داخلی وزارت ورزش و احیانا مدیریت دفتر امور مشترک فدراسیون ها نزدیک تر کرده است.
این در حالی است که قبل از این از حسن رنگرز هم بعنوان گزینه پیشنهادی برای این مسئولیت یاد می شد. رنگرز شهریورماه سال قبل با حکم سلطانی فر بعنوان مدیر اداره ورزش و جوانان استان مازندران منصوب و جایگزین جانشین حبیب حسین زادگان شد. رنگرز در حقیقت با واگذاری مسئولیتی که در وزارت ورزش بعنوان مدیرکل توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی داشت به استان مازندران رفت تا نخستین تجربه مدیریت استانی را کسب کند.
بعد از ۱۷ ماه اما راهی برای بازگشت باردیگر رنگرز به وزارت ورزش طراحی شد بااینکه قرار داشتن در هفته های پایانی سال و سهل الوصل نبودن جابه جایی های استانی سنگ هایی را در این راه قرار داده است.
احمد گواری هم همچون افرادی است که در لیست گزینه های محتمل بعنوان مدیرکل جدید دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی قرار گرفته است؛ مردی که نامش بعنوان سرپرست یا کاندیدا در لیست مسئولان بسیاری از فدراسیون ها وارد شده است اما تا به امروز موفق به تصدی صندلی یکی از آنها بعنوان رییس چهارساله نشده است.
همین مسئله وی را کاندیدای مدیریت در دفتر امور مشترک فدراسیون ها کرد بااینکه پس از گذشت چند هفته شانس پریچهره بیشتر از او شده است.


منبع:

1400/11/27
19:38:38
0.0 از 5
800
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد