انجمن گلف NCGU

برگزاری اردوی مشترک، خروجی نشست مسؤلان ورزش ایران و عراق

برگزاری اردوی مشترک، خروجی نشست مسؤلان ورزش ایران و عراق

به گزارش انجمن گلف نشست مشترک مسؤلان ورزش ایران و رییسان فدراسیون ها با هیات عراقی برگزار شد و دو طرف عنوان کردند که اردوی مشترک خواهند داشت.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، نشست حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، محمد پولادگر و برخی از رییسان فدراسیون ها نظیر علیرضا دبیر، علیرضا سهرابیان، مهرداد علی قارداشی، محمد علیپور، حسن طباطبایی، آرش میراسماعیلی، هاشم صیامی با هیات عراقی در آکادمی ملی المپیک برگزار گردید.
علی مرادی هم در این جلسه حضور داشت و زمانی که کیکاووس سعیدی از مرادی خواست صحبت کند عنوان نمود علی مرادی از فدراسیون وزنه برداری و اشاره ای به سمت ریاست نکرد.
دبیر بعنوان نخستین نفر صحبت و بلافاصله هم جلسه را ترک کرد.
* وزیر، محور ورزش ایران است
رضا صالحی امیری به علت فشردگی برنامه و با عنایت به اینکه مسؤلان عراق عصر امروز تهران را ترک خواهند کرد، به منظور صرفه جویی در زمان به بیان چند جمله کوتاه و تشکر از مسؤلان ورزش عراق اکتفا کرد.
او اظهار داشت: وزیر ورزش ایران شخصیت فرهیخته و از چهره های نامدار ورزش ایران است. محور ورزش در ایران وزیر ورزش است و کمیته ملی المپیک، کمیته پارالمپیک و ۵۰ فدراسیون به او کمک می نماییم تا پرچم ایران به اهتزاز در آید.
رئیس کمیته ملی المپیک ضمن معرفی رئیس فدراسیون کشتی ایران یادآوری کرد: علیرضا دبیر و تیم همراهش در المپیک توکیو موفق شدند، بدرخشند. کشتی اعتبار ورزش ایران است.
* اردوی ۱۰ روزه جودوی ایران در کربلا
آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو اظهار داشت: من از طرف رئیس فدراسیون عراق هم صحبت می کنم که در این جلسه حضور ندارد. او از سالیان دوست من دور بوده است و تفاهمنامه خوبی بین دو فدراسیون بسته شد. اردوی مشترک بین دو کشور به صورت مجانی برگزار می گردد. تیم جودوی بزرگسالان ایران اردوی مشترکی را ۱۰ روز دیگر در شهر کربلا خواهد داشت. من از سمیر صادق حضیر رئیس فدراسیون عراق که نایب رئیس جودوی آسیا است، تشکر می کنم که در تعلیق ظالمانه از ما حمایت کرد. امیدوارم اتحاد خوبی بین دو کشور ایجاد شود.

* اردوی قایقرانان عراق در ایران
علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی بیان نمود: دو ماه دیگر تیم ملی قایقرانی عراق به ایران می آید تا در کنار تیم ایران برای بازی های آسیایی آماده شوند. کار آموزش مربیان عراق هم از چند روز دیگر به صورت وبینار شروع می شود. امیدوارم در بازی های آسیایی در کنار موفقیت ورزشکاران ایرانی، شاهد موفقیت ورزشکاران عراقی باشیم.
مهرداد علی قارداشی اظهار داشت: در اسفند کاروان ۳۲ نفره به سلیمانیه اعزام می نماییم و هم چنین مقرر است با همکاری سنندج و سلیمانیه میزبانی مسابقات بین المللی بگیریم.1400/11/26
11:25:09
0.0 از 5
765
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد