انجمن گلف NCGU
افشین ملایی:

استیلی از چهره های محبوب مردم است

استیلی از چهره های محبوب مردم است

به گزارش انجمن گلف رییس فدراسیون ورزش های همگانی با تاکید بر این که کم تحرکی میان مردم زیاد است اظهار داشت: از حمید استیلی بعنوان یک چهره ملی و شناخته شده و محبوب خواسته ایم در این راستا کمک حالمان باشد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، حمید استیلی ظهر امروز سه شنبه با حضور در محل فدراسیون ورزشهای همگانی با افشین ملایی رییس این فدراسیون ملاقات و گفتگو کرد و بعنوان سفیر ورزش همگانی معرفی گردید.
افشین ملایی، رییس فدراسیون ورزش های همگانی با اشاره به این که ورزش کم هزینه ترین و بهره ورترین راه حل برای تامین سلامت مردم است، اظهار نمود: متأسفانه می گویند ایرانیها فقط صدای بلند را می شنوند و تا آن زمان که مسأله ای به بحران تبدیل نشود کاری انجام نمی دهند و باید به صراحت اعلام نمود که میزان عالیت بدنی مردم ایران اصلاً در سطح مناسبی قرار ندارد.
وی با تاکید بر این که سلامت ملی به خطر افتاده است، عنوان کرد: گسترش زیرساخت های ورزش همگانی باید مدنظر قرار گیرد و شرایطی ایجاد شود که میزان تحرک مردم افزایش یابد.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با اعلان اینکه مردم ایران در طول روز ۱۳ دقیقه ورزش می کنند، اظهار داشت: میزان ورزش مردم در اروپا در طول روز ۵۲ دقیقه است و شاهد اختلاف بالای میزان ورزش کردن مردم در کشور با کشورهای اروپایی هستیم.
ملایی با اشاره به این که دیگر با برگزاری همایش پیاده روی و اهدای جوایز نمی توان مشکل کم تحرکی را کاهش داد، اظهار داشت: باید فعالیت بدنی بصورت مستمر مدنظر قرار گیرد و مردم روزانه ورزش کردن را در دستور کار قرار دهند.
او افزود: رویکرد فدراسیون همگانی این است که از طرح شهر فعال و فعالیت بدنی در تمامی شهرهای ایران حمایت کند. مقرر است در دهه فجر در شش رشته مسابقات ورزشی مدنظر قرار گیرد اما باتوجه به شیوع ویروس سرعت خودرا کم کرده ایم و اگر کرونا اجازه ندهد مسابقات با تعویق روبه رو خواهد شد.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با اعلان اینکه فدراسیون متبوعش علاقمند نیست درآمدهای خودرا از جیب مردم تامین کند، اشاره کرد: اعتبار وزارت ورزش بعنوان دولت به فدراسیون ورزش های همگانی قابل تأمل است و تا کنون تنها ۳.۵ میلیارد تومان تخصیص داشته ایم که حدود یک سوم رقم تعیین شده است.
ملایی با اشاره به این که حدود ۶۰ رشته ورزشی تحت پوشش داریم، اظهار داشت: مینی فوتبال ظرفیت تحت پوشش قرار دادن یک میلیون ورزشکار را در سراسر کشور دارد و باید به ظرفیت های ورزش همگانی بیش از پیش توجه و مردم را با ورزش های همگانی درگیر کرد.
ملایی از حمید استیلی بعنوان یک چهره محبوب و ملی در میان مردم یاد کرد و اظهار داشت: امیدوار هستم با حضور ایشان بتوانیم بیشتر از گذشته در جهت تامین سلامت مردم قدم برداریم.


منبع:

1400/11/13
23:00:48
0.0 از 5
512
تگهای خبر: تیم , سلامت , فدراسیون , فوتبال
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد