انجمن گلف NCGU
سهرابیان:

ارگان ها کمک کنند و فقط برای عکس یادگاری به فرودگاه نیایند

ارگان ها کمک کنند و فقط برای عکس یادگاری به فرودگاه نیایند

رئیس فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: همه ارگان ها الان باید به ما کمک کنند نه اینکه وقتی مدال گرفتیم برای عکس یادگاری به فرودگاه بیایند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، علیرضا سهرابیان در مورد درخواست قایقرانان جهت استفاده از قایق های خریداری شده در رویینگ اظهار نمود: در لیگ از قایق دو نفره استفاده شد و قایق ها افتتاح شدند. در جلسه با مربیان نیز این کار پیگیری می شود و قایق ها به آسانی در اختیار آنها قرار می گیرد. باید ورود قایق ها را در کتاب گینس ثبت نمود چونکه یک ماهه از چین به ایران رسید و سه سال در گمرک ماند. ممنون از کسانی که کمک نکردند و کسانی که کمک کردند.
رئیس فدراسیون قایقرانی عنوان کرد: همه ارگان ها الان باید به ما کمک کنند که برای بازی های آسیایی آماده می شویم نه اینکه زمانی که ما مدال گرفتیم سریع به فرودگاه بیایند و بخواهند تصاویر یادگاری خودرا بگیرند که شاید برای انتخابات به دردشان بخورد.
علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: ورزشکاران ما بخصوص دختران اگر دستان شان را نشان دهند، نشانه ای از لطافت در آنها نیست. مهسا جاور که یک فرزند دارد فکر نمی کنم بتواند دست نوازش بر سر دخترش بکشد!
او اضافه کرد: در المپیک توکیو که نتایج ما خوب بوده، خیلی ها ورود کردند این موفقیت را کمرنگ کنند. اگر همه ما یک دست باشیم نتایج مطلوب خواهد بود. بچه های ما نیاز به تجهیزات دارند و کمیته ملی المپیک بارها کمک کرده است. وزارت هم سهم زیادی از بودجه ندارد. ارگان ها باید کمک کنند در غیر این صورت در بازی های آسیایی هانگژو امیدی به کسب مدال نداریم.1400/11/11
23:13:24
0.0 از 5
492
تگهای خبر: المپیك , بازی , تجهیزات , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد