انجمن گلف NCGU

انتخابات دوچرخه سواری در انتظار مهر تایید اتحادیه جهانی

انتخابات دوچرخه سواری در انتظار مهر تایید اتحادیه جهانی

فدراسیون دوچرخه سواری هنوز برای وارد شدن به فرایند انتخابات درگیر تصویب اساسنامه از جانب اتحادیه جهانی است.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، فدراسیون دوچرخه سواری از اول مهر بدون رئیس مانده و فعلاً در مرحله تصویب اساسنامه به سر می برد تا بتواند وارد فرایند برگزاری انتخابات شود. این فدراسیون به جهت اینکه حواشی مجمع انتخاباتی باردیگر برایش تکرار نشود، تصمیم گرفته ابتدا تاییدیه اتحادیه جهانی را بگیرد و سپس به دنبال گرفتن مصوبه مجمع و آغاز ثبت نام ها باشد.

رسول هاشم کندی سرپرست فدراسیون در گفتگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت تصویب اساسنامه از جانب اتحادیه جهانی دوچرخه سواری بیان نمود: اساسنامه مشترک فدراسیون ها را باید هر فدراسیون به تصویب فدراسیون جهانی رشته خود برساند. ما هم این اساسنامه را ارسال کردیم که اتحادیه جهانی دوچرخه سواری نزدیک ۲۰ ایراد گرفت. بیشتر از ۸۰ درصد ایرادات را رفع کردیم و آنرا باردیگر ارسال کرده ایم و الان هم منتظر پاسخ مجدد اتحادیه جهانی هستیم. هر هفته هم پیگیر هستیم و حتی این را به اطلاع کمیته ملی المپیک هم می رسانیم که پیگیر گرفتن تاییدیه اساسنامه هستیم.

او در پاسخ به این پرسش که فکر می کند تا آخر سال حداقل ثبت نام انجام شود؟ اظهار داشت: پاسخ اتحادیه جهانی بیاید تا حدودی تکلیف مشخص می شود.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در مورد این که تنها دو تیم دانشگاه آزاد و امیدنیا که در اتحادیه جهانی شرکت کرده اند و می توانند در تور ایران-آذربایجان شرکت نمایند، خاطرنشان کرد: ما پیگیر کار ثبت نام تیم ها بودیم اما تنها دو تیم ثبت نام کردند. برخی ها فکر می کنند تعداد تیم ها زیاد باشد خوب است اما باید زمینه آن فراهم باشد تا این تعدد تیم ها به نفع ما باشد. سالهای قبل که تعداد تیم های ایرانی زیاد بود مگر اعزام داشتند؟

او اضافه کرد: خیلی خوب است حتی اگر یک تیم داریم بتواند اعزام داشته باشد. ما سعی کردیم این تهدید را به فرصت تبدیل نماییم ازاین رو تفاهمنامه سه جانبه ای بین اسپانسر خارجی، فدراسیون و دانشگاه آزاد تنظیم کردیم که این اسپانسر بخشی از هزینه های اعزام را بدهد و تیم ملی در چارچوب تیم دانشگاه آزاد در مسابقات و تورهای مختلف شرکت نماید. باید از این فرصت برای احیای دوچرخه سواری استفاده نماییم. البته برای تور مشکل داریم، چون این دو تیم و تیم ملی می توانند شرکت نمایند و باید تعداد تیم های خارجی زیاد باشند.

هاشم کندی در انتها هزینه ثبت نام در اتحادیه جهانی را ۱۳۰۰ یورو عنوان نمود.

منبع:

1400/11/10
22:06:45
0.0 از 5
555
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد