انجمن گلف NCGU

آخر دور دوم لیگ پینگ پنگ زنان با صدرنشینی شهرداری شهر بابک

آخر دور دوم لیگ پینگ پنگ زنان با صدرنشینی شهرداری شهر بابک

به گزارش انجمن گلف در انتها دور دوم لیگ برتر تنیس روی میز زنان، شهرداری شهر بابک صدرنشینی خویش را حفظ کرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در انتها دور دوم رقابت های لیگ برتر زنان کشور که به میزبانی میزبانی اصفهان برگزاری شد و در انتها تیم شهرداری شهر بابک به صدرنشینی خود تداوم بخشید.

قهرمان سه دوره قبل لیگ برتر زنان در دور دوم موفق شد در هر سه مسابقه خود به پیروزی برسد و با مجموع ۱۴ امتیاز یک قدم به کسب چهارمین قهرمانی پی در پی نزدیک تر شود.

دانشگاه آزاد اسلامی هم در دور دوم موفق به کسب ۵ امتیاز شد که با احتساب ۶/۵ امتیاز دور اول با مجموع ۱۱/۵ امتیاز همچنان در رده دوم جدول رقابت ها قرار دارد.

تیم پادما یدک اصفهان هم با کسب ۵ امتیاز در دور دوم با مجموع ۱۰/۵ امتیاز در رده سوم قرار گرفت و نزدیک ترین تعقیب کننده دانشگاه آزاد برای کسب رتبه دوم لیگ برتر زنان است.

تیم های سردار سلیمانی شیراز با ۵ امتیاز، گلستان تجارت جنوب و سانا صنعت زیما البرز با ۲ امتیاز در رده های چهارم تا ششم جدول رده بندی لیگ قرار دارند.

بیست پنجمین دوره لیگ برتر تنیس روی میز زنان اسفند سالجاری با انجام دیدارهای مرحله سوم به میزبانی کرمان با معرفی تیم قهرمان خاتمه خواهد یافت.

جدول رده بندی لیگ به شرح زیر است:

شهرداری شهر بابک، ۱۴ امتیاز

دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۱/۵ امتیاز

پادما یدک اصفهان، ۱۰/۵ امتیاز

سردار سلیمانی شیراز، ۵ امتیاز

گلستان تجارت جنوب، ۲ امتیاز

سانا صنعت زیما البرز، ۲ امتیاز
1400/11/06
21:01:59
0.0 از 5
518
تگهای خبر: پیروزی , تنیس , تیم , دیدار
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد