انجمن گلف NCGU

تلاش کماندار کامپوند برای حضور در بازی های آسیایی پس از ۴ سال دوری از تیم ملی

تلاش کماندار کامپوند برای حضور در بازی های آسیایی پس از ۴ سال دوری از تیم ملی

عضو تیم ملی کامپوند بعد از حضور در تیم ملی اظهار داشت: هرچند 4 سال از تیم ملی دور بودم اما به سختی تمرین می کنم تا در بازی های آسیایی چین حضور داشته باشم.مجید قیدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: پس از ۴ سال دوری از تیم ملی انتظار نداشتم که باردیگر در جمع ملی پوشان قرار بگیرم. البته تمرینات را به سختی پیگیری می کنم تا در انتخابات درون اردویی با افزایش رکوردم بتوانم در مسابقات قهرمانی آسیا تایلند که اواخر اسفند برگزار می شود، شرکت کنم.
وی درباره وضعیت تمرینات خود بعد از ۴ سال دوری از تیم ملی اظهار داشت: هر چند در ابتدا شروع کارم تا حدودی با افت رکورد مواجه بودم اما شرایطم هم اکنون با تمرینات شبانه روزی که در سایت تیروکمان دارم، راضی کننده و رکوردم بالا رفته است.
عضو تیم ملی کامپوند یکی از با اهمیت ترین اهداف خودرا حضور در بازی های آسیایی چین عنوان نمود و اضافه کرد: تلاشم بر این است که با قرار گرفتن در جمع چهار بازیکن اصلی ابتدا به مسابقات قهرمانی آسیا تایلند اعزام شوم و سپس با کسب سهمیه در بازی های آسیایی چین حضور پیدا کنم. هر چند از نظر رکوردی نسبت به سایر ملی پوشان حاضر در تیم ملی، حدودا در یک سطح قرار دارم، اما برای اعزام به چین باید شانس مدال آوری خودرا افزایش دهم تا مسافر چین شوم.
وی یکی از اشکالات خودرا قدیمی بودن کمانش عنوان نمود و اظهار داشت: کمانی که هم اکنون با آن تیر می زنم قدیمی و مناسب مسابقات نیست، به دنبال اسپانسر هستم تا در صورت اعزام به بازیهای آسیایی چین، کمان استاندارد و حرفه ای تهیه کنم.
قیدی در آخر همین طور درباب شرایط اردوها در سایت تیروکمان، اشاره کرد: یکی از بزرگ ترین مشکلات و دغدغه کمانداران همیشه نبود خوابگاه بود که با ساخت خوابگاه در سایت تیروکمان این دغدغه مرتفع شد، هم اکنون ورزشکاران در آرامش و بدون استرس تمرینات خودرا در سایت جهت شرکت در مسابقات پیگیری می کنند و مشکل خاصی وجود ندارد.1400/11/05
22:22:32
0.0 از 5
402
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد