انجمن گلف NCGU

برگزاری مسابقات قهرمانی کشور والیبال نشسته بعد از ۶ سال

برگزاری مسابقات قهرمانی کشور والیبال نشسته بعد از ۶ سال

مسابقات قهرمانی کشور والیبال نشسته در حالی بهمن ماه در مشهد برگزار می گردد که استقبال تیم ها بعد از 6 سال دوری از این مسابقات، چشم گیر بوده است.


هادی رضایی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: مسابقات قهرمانی کشور والیبال نشسته در حالی بعد از ۶ سال از ۱۶ تا ۲۱ بهمن در مشهد برگزار می گردد که جهت شرکت در این مسابقات تا حالا ۳۰ تیم اعلام آمادگی کرده اند که دور از انتظار بود.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار چنین استقبالی از تیم ها داشتید یا خیر؟ اظهار داشت: تیم والیبال نشسته ۳۵ سال است که رنکینگ یک دنیا را دارد و ورزش مطرح و شناخته شده در میان رشته های معلولان است، بنابرابن انتظار چنین استقبالی از تیم ها بعد از ۶ سال دوری از مسابقات قابل پیش بینی بود.
مسوول برگزاری مسابقات قهرمانی کشور والیبال نشسته افزود: در بخشنامه این مسابقات عنوان شده که هر تیمی می تواند از ۸ بازیکن بزرگسال و ۴ بازیکن جوان در رده های سنی ۲۰ و زیر ۲۵ سال برخوردار باشد، مسابقات قهرمانی کشور می تواند فرصت خوبی برای شناسایی استعدادها و پشتوانه سازی برای تیم ملی والیبال نشسته در آینده باشد.
رضایی همین طور از شکل گیری باردیگر تیم والیبال نشسته در رده سنی جوانان و امید آگاهی داد و اشاره کرد: باتوجه به اینکه در مسابقات قهرمانی کشور هر تیم امکان استفاده از ۴ بازیکن جوان را دارد و در جریان مسابقات ۷ نفر بعنوان کارشناس استعدادیاب حضور خواهند داشت، این مسابقات فرصت خوبی را فراهم می آورد که از دل آن استعدادهای نخبه را برای تشکیل تیم ملی جوانان و امید شناسایی نماییم و در جهت توسعه رشته والیبال نشسته گام موثری برداریم.
او در آخر اضافه کرد: مسابقات قهرمانی کشور والیبال نشسته مدت زیادی بود که به فراموشی سپرده شده بود، امیدوار هستم با برگزاری این مسابقات و شناسایی نیروهای مستعد و نخبه در آینده از تیم ملی قوی با تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان برخوردار شویم.1400/11/01
19:22:43
0.0 از 5
667
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد