انجمن گلف NCGU

تلاش قایقران پاراکانو برای کسب دو طلای قهرمانی آسیا و پاراآسیایی چین

تلاش قایقران پاراکانو برای کسب دو طلای قهرمانی آسیا و پاراآسیایی چین

عضو تیم ملی قایقرانی در رشته پاراکانو اظهار داشت: با تجربیات جدیدی که مربی برزیلی در اختیار ما می گذارد تنها برای کسب دو مدال طلا در قهرمانی آسیا و بازیهای پاراآسیایی چین تلاش می کنم.


اسلام جاهدی در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت تمرینات خود بعد از حضور مربی برزیلی قایقرانی، اظهار نمود: با عنایت به اینکه نوع تمرینات این مربی نسبت به قبل متفاوت و از علم تمرین بالایی برخوردار است، با انگیزه بالایی تمرینات را پیگیری می کنم و از حضور وی در کنار خود حس بسیار خوبی دارم.
وی اظهار داشت: به لطف رئیس و دبیر فدراسیون قایقرانی، هم اکنون تمرینات خویش را با افراد غیرمعلول در بندر خمیر دنبال می کنم و هر روز پیشرفت را در خود احساس می کنم.
جاهدی یکی از مهم ترین برنامه های خویش را کسب مدال طلا در قهرمانی آسیا تایلند و سپس بازیهای پاراآسیایی چین عنوان نمود و اضافه کرد: با عنایت به اینکه در رشته پاراکانو رکورددار آسیا هستم، ضمن حفظ این جایگاه برای قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا تایلند و بازیهای پاراآسیایی چین هم تلاش می کنم و یقین دارم که در این دو رویداد مهم بهترین نتیجه را کسب خواهم کرد.
وی تصریح کرد: مربی برزیلی چون اشراف کامل به پاراکانو دارد در این رشته به صورت تخصصی کار می کند و من اعتقاد زیادی به او دارم.
جاهدی در انتها ضمن تشکر از زحمات ریاست فدراسیون قایقرانی به علت فراهم کردن شرایطی برای پیگیری تمریناتش با افراد غیرمعلول، اظهار داشت: هم اکنون با ۵۸ ثانیه رکورددار آسیا هستم، تلاشم بر این است که این رکورد را در قهرمانی آسیا تایلند ارتقاء دهم و برای جبران زحمات مسؤلان استانی و فدراسیون، برای نخستین بار در رشته پاراکانو به مدال طلای مسابقات پاراآسیایی دست پیدا کنم.1400/10/30
22:51:36
0.0 از 5
612
تگهای خبر: بازی , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد