انجمن گلف NCGU
اسبقیان:

اساسنامه فدراسیون ها مشکل دارد

اساسنامه فدراسیون ها مشکل دارد

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان اظهار داشت: اساسنامه فدراسیون ها مشکل دارد که اگر برطرف نشود، برای ورزش ایران لطمه زننده است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، محمد شروین اسبقیان - رییس فدراسیون جانبازان و معلولان - در جلسه حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون ها، با انتقاد از بندهای اساسنامه جدید فدراسیون ها بیان کرد: در ماده ۱۸ اساسنامه، ترکیب اعضای هیات رئیسه ۱۱ نفر شده است. در ترکیب هیات رئیسه اساسنامه قبل چهار نفر افراد خیر بودند تا با حکم وزیر عضو هیات رئیسه شوند که الان حذف گردیده است. فدراسیون ها از ظرفیت های این چهار نفر استفاده می کردند. ما در فدراسیون جانبازان و معلولین در اعزام به پارالمپیک با همین ظرفیت به هر نفر ۳۰ میلیون تومان هدیه دادیم. بنیاد شهید عضو هیات رئیسه بود و الان نمی گردد که به نظرم لطمه می زند. خواهش می کنم دستور بررسی بدهید تا حداقل این عضو ۱۳ نفر شود.
او افزود: در بند ب ماده ۲۶ اساسنامه، وظایف دبیر کل تغییر کرده و او حق رای ندارد. با اعضای هیات رئیسه که ۱۱ نفر هستند اگر دبیر حذف شود تعداد آرا زوج می شود و باید اصلاح گردد که مشکلی نباشد. چند مورد دیگر هم هست که به آقای پولادگر اعلام خواهم کرد که اگر برطرف نشوند برای ورزش کشور لطمه زننده است.
منبع:

1400/10/30
11:01:25
0.0 از 5
638
تگهای خبر: المپیك , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد