انجمن گلف NCGU

تدوین آیین نامه اجرایی برای برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک

تدوین آیین نامه اجرایی برای برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک

انجمن گلف: به منظور برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک، آیین نامه اجرایی تدوین خواهد شد تا ملاک عمل در تمام مراحل لازم الاجرا برای برگزاری این انتخابات باشد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، چهل و نهمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک ۱۷ اسفندماه برگزار می گردد. مقرر است این مجمع با رای گیری برای انتخاب اعضای جدید هیات رئیسه و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک برای چهار سال آینده همراه باشد.
به همین منظور آیین نامه اجرایی تدوین خواهد شد تا ملاک عمل در تمام مراحل لازم الاجرا برای برگزاری این انتخابات باشد. شرایط عضویت در مجمع، تعیین زمان ثبت نام از کاندیداها، چگونگی نام نویسی آنها و… و. همچون مواردی است که در آیین نامه اجرایی به آنها پرداخته می شود.
ستاد اجرایی مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک مسئولیت تدوین آیین نامه مورد نظر را برعهده دارد. کیکاوس سعیدی و طاهره طاهریان دبیر کل و نایب رییس کمیته ملی المپیک همراه با نصرالله سجادی مشاور عالی رئیس کمیته، سید عبدی افتخاری عضو هیئت اجرایی، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، محسن میر مشاور و رئیس دفتر حوزه ریاست کمیته، اصغر فرخی رئیس حراست کمیته، محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی کمیته، فرید فتاحیان مدیر امور بین المللی کمیته، احمد بابایی سرپرست خزانه داری کمیته و حمید باقریان مدیر امور حقوقی و قراردادها اعضای این ستاد هستند. آیین نامه اجرایی انتخابات کمیته ملی المپیک بعد از تدوین در ستاد اجرایی باید به تأیید اعضای هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی المپیک برسد تا پس از آن و به منظور اجرایی شدن در اختیار اعضای مجمع و فدراسیون ها قرار بگیرد.

1400/10/22
12:18:57
0.0 از 5
364
تگهای خبر: المپیك , تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد