انجمن گلف NCGU
تعویق مجامع دلیل خاصی نداشت

واکنش پولادگر به احتمال حذف تیم ملی و تکرار انتخابات تکواندو

واکنش پولادگر به احتمال حذف تیم ملی و تکرار انتخابات تکواندو

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با اعلان اینکه در جریان بحث حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا نیست، اظهار داشت: هنوز تصمیمی برای تجدید انتخابات فدراسیون تکواندو گرفته نشده است.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، محمد پولادگر پس از اختتام انتخابات فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو اشاره کرد: انتخابات خوب و بدون حاشیه ای بود. شنا از رشته های پایه ما و موثر در سایر رشته های ورزشی است. شنا در زمینه قهرمانی جزو رشته های پرمدال است. امیدوار هستم با سابقه ای که آقای رضوانی دارد تصمیمات درست و منطقی بگیرد تا شاهد بالندگی این رشته باشیم.
وی که در انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو عرصه را به هادی ساعی واگذار کرده بود، در واکنش به خبر احتمال تجدید انتخابات این فدراسیون اشاره کرد: هنوز تصمیمی گرفته نشده است. من اطلاعی ندارم.
معاون جدید وزیر ورزش از صحبت درباره حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا هم خودداری کرد و اضافه کرد: مرا معذور بدارید چون اطلاعات جامعی ندارم که برای مردم توضیح بدهم.
پولادگر در پاسخ به سئوالی در خصوص دلیل تعویق در انتخابات چند فدراسیون و شائبه عدم تایید صلاحیت گزینه های مدنظر وزارت ورزش برای این انتخابات اظهار داشت: نه این طور نیست. به جز تیراندازی زمان برگزاری سایر مجامع بقیه اعلام گردید.
وی با اعلان اینکه انتخابات فدراسیون اسکیت ۲ بهمن برگزار می شود، مطرح شدن مباحث حاشیه ای درباب تعویق انتخابات سایر فدراسیون ها را کم لطفی دانست و اظهار داشت: دلیل خاصی نمی دانم که -برای تعویق انتخابات چند فدراسیون- اعلام کنم. اگر این در یک فرآیند غیر معمول می افتاد، شرایط دیگری بود. الان فقط یک تاخیر در تاریخ است. هیچ شائبه ای نیست. ان شاءالله که انتخاباتشان برگزار می گردد.
معاون وزیر ورزش در پاسخ به سئوالی در خصوص احتمال حذف تیم ملی فوتبال ایران در صورت صعود به مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اشاره کرد: نمی دانم. این که خبری که خودتان نمی دانید هست یا نیست را پرسش کنید… بطور قطع ان شاءالله این اتفاق رخ ندهد. همه تلاشمان را می نماییم این اتفاق نیافتد.
پولادگر درباب فدراسیون وزنه برداری هم اظهار داشت: تصمیم درباره این فدراسیون در آینده گرفته می شود.


1400/10/21
15:58:17
0.0 از 5
503
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد