انجمن گلف NCGU
پولادگر و دوره جدید مدیریت؛

مدیری باتجربه برای صندلی اثرگذار

مدیری باتجربه برای صندلی اثرگذار

معاون جدید توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در شرایطی روی صندلی این مسئولیت نشست که کوله باری از تجربه را با خود به همراه دارد و همین مساله اهالی ورزش را امیدوار به روزهای خوب کرده است.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، پس از گذشت چند ماه از شروع به کار وزیر جدید بالاخره حمید سجادی در مورد متصدی دومین صندلی مهم وزارت ورزش به جمع بندی رسید.
به باعث این حکم سید محمد پولادگر که نامش از خیلی وقت پیش وارد لیست گزینه ها شده بود بعنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای ارائه شد. حضور پولادگر بعنوان یک چهره ورزشی امیدواری ها در میان اهالی ورزش را زیاد کرده تا اتفاقات خوبی در این مجموعه رخ دهد.
معاونت کلیدی وزارت ورزش و متفاوت بودن شرایط معاونانش
پولادگر جایگزین مهدی علی نژاد در وزارت ورزش شده که یک ماه قبل از معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش استعفا کرد (۲۰ آذرماه). او ۲۱ آذرماه دو سال پیش در شرایطی بعنوان سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وارد وزارت ورزش شد که یک دهه متوالی ریاست در فدراسیون ووشو را در کارنامه داشت.
علی نژاد با شرایط و مدیریت خاص خودش فدراسیون ووشو را تحویل داد و با حکم مسعود سلطانی فر وزیر وقت ورزش وارد وزارت شد. این که علی نژاد طی دو سال حضور در وزارت ورزش توانست چه راهی را و چطور در فدراسیون کوچکش ادامه دهد یا نه قرار نیست در این گزارش تحلیل و بررسی شود. آنچه مورد توجه است این که حالا فردی به جای او روی صندلی پرحاشیه وزارت ورزش نشسته که سالهای متوالی در دل حواشی ریز و درشتِ فدراسیون تکواندو بود و در نهایت هفته گذشته آن صندلی را به فرد دیگری واگذار کرد.
مدیری باتجربه برای صندلی پرحاشیه
وزیر ورزش پس از چهارماه فردی را بعنوان معاون اول خود برگزیده که طی 20 سال قبل عملکردش مورد توجه همگان بود.
پولادگر از سال ۱۳۷۳ بعنوان نایب رییس وارد فدراسیون تکواندو شد و از سال ۱۳۷۹ هم صندلی ریاست این فدراسیون را در اختیار گرفت. دریافت رای موافق در پنج مجمع متوالی سبب شد تا وی بیشتر از دو دهه متوالی تصمیم گیرنده اول و آخر برای تکواندو باشد و توانست این رشته را به سرمنزل مقصود برساند.
بسیاری از موفقیت های تکواندو ایران درحالی بدست آمد که به قول همه اهالی این رشته در زمان مدیریت پولادگر در تکواندو، موفقیت هایی مانند کسب مدال المپیک و جهانی و حتی قهرمانی در مسابقات جهانی در پرونده تکواندو ایران به ثبت رسید و تکواندو توانست خویش را بعنوان یکی از اضلاع مدال آوری ورزش ایران در المپیک و بازی های آسیایی معرفی نماید.
آزمون جدید برای مدیر قدیمی
به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، با همه اینها نمی توان منکر سابقه و تجربه محمدپولادگر بعنوان یکی از مدیران قدیمی کشور شد و حتی از این حیث او نسبت به معاون قبلی وزارت ورزش ارجحیت دارد و مدیری پخته تر و کارآمدتر برای وزارت ورزش به حساب می آید، برای همین بود که بالاخره پس از چند هفته سر زبان افتادن نام پولادگر برای این پست، حکم قطعی معاونت برای او صادر شد.
اهالی ورزش این امید را دارند که با حضور پولادگر در مهم ترین معاونت وزارت ورزش و کوله بار پر ارزشی که وی دارد، پولادگر بتواند کمک حال سجادی در ورزش کشور باشد و بتوانند با همدلی و با کمک هم مشکلات ورزش را به حداقل برسانند. ورزشی که می تواند با افتخار آفرینی ورزشکارانش حس غرور و امید را بین مردم زنده نگه دارد و این مهم دست یافتنی خواهد بود.


منبع:

1400/10/20
13:16:11
0.0 از 5
452
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد