انجمن گلف NCGU
انصاری:

خوشحالم رکوردهایم شکسته شد

خوشحالم رکوردهایم شکسته شد

به گزارش انجمن گلف ملی پوش شنا اظهار داشت: هدف همه شناگران پیشرفت شنای ایران است و خوشحالم که رکوردهایم شکسته شده است.


مهدی انصاری در گفت و گو با ایسنا، پس از شکسته شدن رکوردهایش اظهار نمود: خیلی خوشحالم. رکورد برای شکسته شدن و هدف هم پیشرفت شنای کشور است. حالا مهم این است که با نمایندگان ایران در میادین بین المللی و مسابقات جهانی حرف برای گفتن داشته باشیم.
ملی پوش شنا اضافه کرد: من در سال ۲۰۱۷ در مسابقات داخل سالن آسیا، بازی های کشورهای اسلامی و مسابقات داخل ایران ۲۴ بار رکورد ملی را شکستم. حال به خاطر صدمه ای که دارم مدتی است که نتوانسته ام به نتیجه دلخواهم برسم اما همیشه کوشیده ام با همین صدمه بهترین باشم. حالا هم رکوردهای ۵۰ و ۱۰۰ سینه و پروانه من در استخر مسافت کوتاه و بلند شکسته شده است که من خیلی خوشحالم. به شناگران جوان هم تبریک گفتم. البته بماند که بازخورد خوبی از آنها نگرفتم.
انصاری به برخی بی حرمتی ها اشاره نمود و اظهار داشت: بعضی از ورزشکاران جدید پس از رکوردشکنی هایشان رفتارها و صحبت هایی کرده اند که درست نیست و بسیاری از ملی پوشان قدیمی تر نسبت به آن واکنش نشان دادند. باید بدانند که هر فردی نسبت به زمان خودش سنجیده می شود. من در طول تمرینات خیلی به ورزشکاران دیگر کمک می کنم و تجربه ام را در اختیارشان می گذارم. من تنها شناگری بودم که مربی بدنساز و تغذیه خارجی داشتم و ماهی هزار یورو دستمزدش بود. من تجربیاتم را مجانی در اختیار دوستان گذاشتم. حالا هم خوشحالم که رکورد زده اند چون سبب پیشرفت شنای ایران هستند. اما من از بی احترامی ها ناراحت می شوم. این گونه رفتارها درست نیست.
ایشان در ادامه به صدمه دیدگی قدیمی کتف خود اشاره نمود و اظهار داشت: من در سال ۲۰۱۴ در حین بازی های آسیایی از ناحیه کتف صدمه دیدم که باید عمل می شدم اما چون پس از عمل دیگر نمی توانستم تمرین کنم و مسابقه دهم تصمیم گرفتم عمل نکنم و با فیزیوتراپی و حرکات درمانی ورزش را ادامه دهم.
ملی پوش شنا افزود: بعدها هم چند بار دیگر دررفتگی داشتم اما هفته قبل در حین گرم کردن پیش از مسابقات لیگ باردیگر کتفم در رفت. با این وجود مسابقه روز پنج شنبه را با همان صدمه انجام دادم ولی روز جمعه با بی اثر شدن مسکن ها و به علت درد خیلی شدید دیگر نتوانستم مسابقه دهم. دکتر هم به من استراحت مطلق یک ماه و نیمه داد تا پس از آن مجدد روند درمان از سر گرفته شود.
وی اظهار داشت: این استراحت مطلق تصمیم شخصی خودم است و من نمی خواهم این مدت تمرینم را کنار بگذارم. من تا آخر هفته یا تا ۱۰ روز استراحت می کنم و پس از آن تمریناتم را البته آرامتر و با فشار کمتر شروع می کنم. می خواهم اگر در توانم باشد در بازی های آسیایی نتیجه خوبی برای شنای کشور کسب کنم. هدف من نیستم بلکه پیشرفت شنای کشور است.
انصاری در پاسخ به این سؤال که چرا در این همه سال این عمل را انجام نداده تا این درد قدیمی از میان برود اظهار داشت: اگر بخواهم عمل کنم دامنه حرکتی ام خیلی کوتاه می شود و دیگر نمی توانم شنا کنم. تلاش می کنم با حرکات درمانی و فیزیوتراپی این درد قدیمی را بهتر کنم. بیشتر از ۷ سال است این صدمه با من است و من با درد آن کنار آمده ام. دوستانی که با من هم اتاق بوده اند می دانند من از درد کتف شبهای زیادی را نخوابیده ام.
شناگر ملی ایران در انتها اضافه کرد: حالا شرایط طوری شده که اگر یک مرتبه رکورد نزنی کنار گذاشته می شوی. از من به خاطر این که ۴ سال رکورد ملی نزده ام نا امید شده اند در حالیکه در تاریخ شنا هیچ کسی انداره من رکورد ملی نشکسته است. ما احتیاج به حمایت داریم. من همه تلاشم را می کنم تا برگردم و کمترین کاری که از دستم بر می آید برای شنا کشور انجام دهم. هدف همه ما شناگران و ملی پوشان رشد شنای ایران است.
منبع:

1400/10/11
16:49:28
0.0 از 5
566
تگهای خبر: بازی , تمرین , مسابقه , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد